Priekšā Latvijas finālistu pārbaudījum

Šajā nedēļā BK “Liepāja” grūts uzdevums – tikšanās ar divām pēdējo gadu Latvijas basketbola līgas medaļniecēm.

Jau otrdien, 16. oktobrī dosimies uz Rīgu, kur “Elektrum” Olimpiskajā centrā “OlyBet” Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēlē plkst.19.30 spēkiem mērosimies ar Latvijas vicečempioni BK “VEF Rīga”. Šajā sezonā lielāko daļu “VEF Rīga” komandas veido ar Liepāju saistīti spēlētāji. Liepājnieks Mareks Mejeris šobrīd ir VEF kapteinis, nozīmīgi lomu rotācijā spēlē arī Artis Ate, kurš nāk no Rucavas un ir Liepājas Sporta Spēļu skolas audzēknis. Tāpat Liepājas basketbola komandās ir spēlējuši – Stīvs Zeks, Roberts Stumbris, Klāvs Čavars, Artjoms Butjankovs un Artūrs Ausējs. BK Liepāja arī Vefiņam nav sveša, jo mūsējo sastāvā spēlē Nikolajs Zotovs, kurš VEF rindās aizvadīja visu iepriekšējo sezonu, tāpat arī Niks Jansons, Maksims Hudins un Rihards Bērziņš nāk no VEF skolas.

Spēles sākums plkst. 19.30 un tiešraidi būs iespējams redzēt Delfi.lv

Jau nedēļas nogalē, 20.oktobrī, savās mājās uzņemsim iepriekšējās sezonas Latvijas čempionus – BK “Ventspils”. Arī Ventspilnieku sastāvs lieājniekiem nav svešs un skatītājiem būs atkalredzēšanās ar Ventspils komandā spēlējošajiem liepājniekiem – Mareku Jurevičus un Robertu Freimani, kā arī reiz Liepājas basketbola komandās spēlējošie – Lauris Blaus, Ingus Jakovičs un Jānis Antrops.

Spēles sākums plkst. 17.00. Biļešu cena no 1 līdz 3 EUR, tās nopērkamas visos Biļešu Serviss tirdzniecības punktos, tai skaitā LOC info kasē stundu pirms spēles sākuma.

Bet sestdienas pirmajā pusē (plkst. 13:00) mūsu dāmas mērosies spēkiem tālākajā Latvijas basketbola pilsētā – Daugavpilī. Līdz šim apvienotajā Latvijas – Igaunijas – Lietuvas sieviešu basketbola līgā SBK “Liepāja/LSSS” ir tikusi pie diviem panākumiem divās spēlēs, bet Daugavpils Universitāte ir izcīnījusi divus panākumus trīs spēlēs un šī spēle solās būt liels pārbaudījums mūsu meitenēm, jo tā būs otrā spēle trīs dienās pie tam abas izbraukumā.

Nedēļu noslēgs mūsu junioru komanda BK “Liepāja/LSSS”, kura svētdien 21. oktobrī uzņems Līvānu vienību. Šīs spēles sākums jau plkst. 12.00 un ieeja uz spēli ir bezmaksas.

Tiekamies LOC!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *