Viesosimies Rīgā un Ogrē, mājās spēlēsim sestdien

Mūsu “lielajām” komandām šajā nedēļā būs jāaizvada trīs spēles, no kurām divas būs viesos.

Ceturtdien, 15.novembrī plkst. 18:45 Rīgā, Rīdzenē dāmu komanda SBK “Liepāja/LSSS” cīnīsies pret “TTT Rīga” jauno maiņu – pretendentēm uz TOP 2 pirmā posma izskaņā, līdz ar to šai spēlei no mājinieču pozīcijām raugoties ir dubulta nozīme. Juniores pēc 9 spēlēm atrodas 3.vietā – kā pirmās aiz kārotā TOP 2, lai garantētu otrajā posmā spēles ar Lietuvas 5 vienībām un TTT Rīgu. Zaudējumi ir piedzīvoti pret Audentes un RSU, pie kam abi izbraukumos, tātad savā zālē TTT Juniores ir perfektas ar 4 uzvarām 4 spēlēs (lai gan viena uzvara ir piešķirta kā tehniskas zaudējums pretiniecēm (23.10.2018. TTT Juniores 20:0 Saldus). Līdere Juniorēm ir Māra Mote ar 17,2 punktiem vidēji 9 spēlēs un Elizabete Zumenta ar 10,4 punktiem, bet groza apakšā sekmīgākā cīņā par atlēkušajām bumbām ir liepājniece Ance Mickāne ar 9,2 bumbām vidēji ik maču. Turēsim īkšķus par mūsējām – SBK “Liepāja/LSSS”, kam savainojumu likstas liegs pārbaudīt pretinieču modrību ar optimālo sastāvu, bet meitenes ir apņēmības pilnas cīnīties par uzvaru.

Sestdien, 17.novembrī plkst. 17:00 Ogrē kungu komanda BK “Liepāja” aizvadīs šīs sezonas 10. spēli, tiekoties ar vienu no stabilākajām šī turnīra komandām BK “Ogre”. Ogrēnieši atrodas 4.vietā, aiz Eirokausu komandām “Kalev/Cramo”, “Ventspils” un “VEF” ar 6 uzvarām 9 spēlēs. Zaudējumi piedzīvoti pret “Kalev/Cramo”, Ventspils un nesenajiem liepājnieku pāri darītājiem “Tallina Kalev/TLU”. Ogre spēlē ātru un dinamisku basketbolu, realizējot daudz trīspunktnieku (uzvarā pret Jūrmalu uzstādot šī turnīra rekordu ar realizētiem 17 trīspunktniekiem) vidēji iemetot 11,2 ik spēli ar augstu realizācijas procentu (40% 101/253). Mūsējie ar tik iespaidīgiem skaitļiem nevar lepoties, toties visas līgas rezultatīvākais spēlētājs ir meklējams tieši BK “Liepāja” sastāvā un tas ir Džastins Džonsons ar vidēji 24,22 punktiem. Jācer, ka viņam labs palīgs gan punktu gūšanā, gan spēles organizēšanā būs jaunākais papildinājums sastāvā Torenss Rovs.

Savukārt 17.novembrī divas stundas vēlāk savā laukumā aizvadīs dāmu komanda SBK “Liepāja/LSSS”, kas plkst. 19:00 uzņems otro TTT Rīga jauniešu komandu “TTT/Kadetes”. Kadetes 9 spēlēs tikušas pie piecām uzvarām un pirmā posma noslēgumā šai spēlei šajā brīdī būs neliela nozīme, jo abas vienības neiekļūs TOP 2 pulkā, bet, domājot par pavasara LSBL izslēgšanas spēlēm, nozīme ir gana liela. Jāpieliek pirmajam posmam punkts ar skaistu uzvaru! Atbalstām mūsu meitenes un tiekamies LOC! Skatītājiem ieeja uz spēli ir bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *