Pārbaudes spēlē uzņemsim Kazahstānas izlasi

Ceturtdien, 13. decembrī pulksten 19:30 pārbaudes spēlē Liepājas Olimpiskajā centrā, mūsu dāmu komanda SBK “Liepāja/LSSS” uzņems Kazahstānas sieviešu izlasi. Mazliet neierasti, bet fakts paliek fakts, ka viena mēneša ietvaros divas mūsu komandas tiksies ar Kazahstānas basketbola komandām, jo 1.decembrī vīru komanda uzņēma Kazahstānas vīriešu komandu no Atirau “Barsy” par kuras galveno treneri nesen tika apstiprināts Latvijas valstvienības vecākais treneris Arnis Vecvagars. Kungi bija pārāki pār Kazahstānas komandu, izcīnot uzvaru ar 90:73.

Vakar, 11. decembrī Baltijas sieviešu basketbola līgā mūsējās izcīnīja 7.uzvaru viesos ar 77:51 pārspējot Saldus Sporta skolas komandu, esot vadībā no spēles 1.ceturtdaļas vidus. Labākās spēlētājas vakardienas spēlē mūsu komandā bija centra spēlētājas trijatā kopā gūstot 51 punktu: Marina Ivaščanka ar 20 punktiem un 4 atlēkušajām bumbām, komandas kapteine Laura Pelše ar 17 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām kā arī Daniela Grigorjeva gūstot 14 punktus un 9 atlēkušās bumbas. Kazahstānas sieviešu basketbola izlase ieradusies Latvijā uz nelielu nometni. Šī izlase 2017.gada FIBA Āzijas kausa B divīzijā finālspēlē piekāpās Indijas izlasei ar 73:75. Kā mūsu meitenēm sekmēsies cīņā pret Āzijas 10.labāko sieviešu izlasi (A divīzijā spēlē 8 komandas) varēsim pārliecināties LOC klātienē. Spēles sākums pulksten 19:30. Skatītājiem ieeja bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *