Rozenbomas debijā sagrāve revanšā pār Audentes

Vakardienas dāmu spēlē savā laukumā Baltijas Sieviešu Čempionāta ietvaros SBK “Liepāja/LSSS”, dominējot laukumā no spēles pirmās minūtes, pārliecinoši pieveica Igaunijas komandu “Audentes Sportiklubi” ar rezultātu 106:64, revanšējoties par zaudējumu pirmajā tikšanās reizē.

Spēli uz pozitīvas nots sagaidīja mūsu komanda, jo pēdējā turnīra spēlē tika izcīnīts “revanšs” pār Daugavpils komandu (76:50), kā arī komanda ir sagaidījusi pastiprinājumu aizsargu pozīcijā, piesaistot ASV basketbolisti Meganu Rozenbomu. Spēles sākumā ļoti enerģiski darbojās visa mūsu komanda ar agresīvu aizsardzību piespiežot pretinieces kļūdīties, pie tam pašām realizējot savas iespējas uzbrukumā (spēles 4.minūtē 12:0). Audentes realizēja divus soda metienus, bet liepājnieces bija neapturamas, un jau 6.spēles minūtē 20:4 pēc kārtējā Locenieces tālmetiena (spēlē 4/8). Pēc “Audentes” pieprasītā minūtes pārtraukuma situācija laukumā neizmainījās un, lai arī pretinieces atlikušajā ceturtdaļas laikā guva divreiz vairāk punktus kā līdz šim, pirmajā ceturtdaļā spēles scenāriju veidoja mūsējās, un pēc 10 minūtēm 36:12. Loceniecei jau 16 punkti! Otrajā ceturtdaļā situācija laukumā nemainījās, no liepājnieču puses agresīva aizsardzība un strauja pāreja uzbrukumā, pretiniecēm tikai retais uzbrukums bija sekmīgs un ar graujošu rezultātu noslēdzās spēles pirmās 20 minūtes: SBK “Liepāja/LSSS” 67:22 “Audentes Sportiklubi”. Skaidrs, ka šādu rezultātu starpību atspēlēt nevarēja būt pa spēkam igaunietēm, un iesaistot spēlē arvien vairāk mūsu komandas rezervistes, spēle tika nospēlēta līdz galam jau daudz mierīgākā gaisotnē. Simto punktu komandai guva Marina Ivaščanka no groza apakšas, un spēle noslēdzās ar pārliecinošo liepājnieču uzvaru 106:64. Rezultatīvākās mūsu komandā bija Vihmane (24 punkti, 6 pārtvertas bumbas), Ivaščanka (arī ar 24 punkti, 18 atlēkušās bumbas, 4 piespēles un 2 bloķēti metieni), Loceniece (20 punkti) un Rozenboma (19 punkti, 7 atlēkušās bumbas, 6 piespēles, 5 pārtvertas bumbas). Jāatgādina, ka abu komandu pirmajā tikšanās reizē Igaunijas klubs bija pārāks ar 61:57. Nākošo spēli Baltijas Sieviešu Basketbola Līgā mūsu meitenes aizvadīs 14.februārī, kad Valentīnu dienā Rīgā tiksies ar “TTT Kadetēm”. Spēles sākums plkst. 19:30, savukārt savā laukumā spēle jau 16.februārī plkst. 14:00 uzņemot Latvijas U16 izlasi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *