Trešdien pret LU tikai un vienīgi par uzvaru!

Trešdien, 13.februārī pulksten 19:30 Liepājas Olimpiskajā centrā Olybet Latvijas – Igaunijas līgas spēlē BK “Liepāja” uzņems “Latvijas Universitātes” komandu, kurai pirmajā tikšanās reizē zaudēja spēles galotnē ar 78:70. Savā laukumā liepājnieki ir apņēmīgi pārtraukt ieilgušo zaudējumu sēriju un atgriezties “uz uzvaras takas”.

Abu komandu pirmajā tikšanās spēlē Rīgā pagājušā gada 9.decembrī nepiedalījās pat 5 mūsu komandas vadošie spēlētāji, kā Andraž Kavaš (pievienojās komandai divas dienas pēc spēles), Torenss Rovs (bija devies uz vecmāmiņas bērēm ASV), Niks Jansons un Nikolajs Zotovs (savainojumi) kā arī komandā vēl nebija Mareks Jurevičus (komandā ir no 24.janvāra) un, protams, Guntis Sīpoliņš. Spēles ievadā labāk uzbrukumā darbojās LU spēlētāji, un pēc pirmajām 10 minūtēm mēs bijām iedzinējos ar -4 (20:16). Otrajā ceturtdaļā panācām neizšķirtu (33:33), taču LU arī pēc puslaika atradās vadībā ar 4 punktu pārsvaru (40:36). Arī trešajā ceturtdaļā spēle ritēja līdzīgi, proti, LU atradās vadībā un liepājnieki ik pa laikam pietuvojās līdz minimumam (53:52), bet arī pēc 30 spēles minūtēm soli priekšā atradās LU (60:54). Spēles pēdējā nogrieznī pietuvojāmies līdz -4, bet metieni grozā nekrita un tuvāk tikt neizdevās, piedzīvojot zaudējumu (78:70). Pirmajā spēlē pēc savainojuma sadziedēšanas LU komandā atgriezās Linards Jaunzemis gūstot 7 punktus, bet izcīnot 10 atlēkušās bumbas, savukārt Renārs Birkāns guva sezonas lielāko punktu ražu ar 26 punktiem (vidēji 14,1 punkts). Mūsu komandai šajā gadā līdz šim vēl nav izdevies tikt pie uzvaras, kaut arī pirmajās gada dienās komandā valdīja ļoti apņēmīgs noskaņojums, traumas viena pēc otras no komandas sastāva “izslēdza” pat piecus spēlētājus, un uzvaras tik novājinātā sastāvā izcīnīt neizdevās, četrās no piecām šī gada spēlēm zaudējot tikai spēles galotnēs (pret Jūrmalu papildlaikā -5, pret Tall Tech -7, pret Rapla -3, pret Pērnavu -13) un tikai pret Latvijas vicečempioniem pamatīgāks zaudējums (-36). Uz šo brīdi komandas sastāvā ir atgriezušies praktiski visi komandas vadošie spēlētāji, kas dod pamatotas cerības, ka spēlē pret LU būsim tuvu optimālajam sastāvam. Kā arī komandā ir papildinājums groza apakšā – uz Liepāju ir pārcēlies viens no robežpilsētas Valga/Valka komandas līderiem Guntis Sīpoliņš, kurš aizvadītajās 20 spēlēs guvis 10,8 punktus un izcīnījis 8,5 atlēkušās bumbas, kas ir 4.labākais rādītājs turnīrā. Guntis var spēlēt gan spēka uzbrucēja, gan centra pozīcijā, un noteikti, ka kopā ar Andražu Kavašu un Teiloru Besiku “cementēs groza apakšu” BK “Liepāja” komandā. Šai gaidāmajai spēlei ir vairākas papildus nozīmes, proti, BK “Liepāja” izcīnot uzvaru ar +9, divu spēļu summā mūsējiem izdosies apsteigt LU gan Olybet Latvijas – Igaunijas turnīra tabulā pašreiz un pakāpties vietu augstāk, bet, kas ir vēl svarīgāk, domājot par pavasarī gaidāmajām Latvijas Basketbola Līgas (LBL) izslēgšanas spēlēm, mūsējiem ir svarīgi iekļūt starp 6 labākajām Latvijas komandām, lai varētu cīnīties par LBL godalgām. Pašreiz šajā ieskaitē esam 7.vietā, bet LU ieņem sesto vietu.

Trešdienas spēlē ir gaidāms Olybet Latvijas – Igaunijas līgas konkurss sadarbībā ar “Karlo Motors”, kā arī neiztrūkstošās izklaides: Mazo draugu stūrītis, “Blue Shock Race” bezmaksas aktivitātes jauniešiem, īpašais muzikālais pavadījums no “Jautrajiem Sienāžiem”, spēles runas vīrs Viktors Ellers rūpēsies par noskaņojumu un deju grupa “Pulss” izklaidēs ar dažādiem priekšnesumiem. Atgādinām, ka spēles biļetes ir nopērkamas katru dienu visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās kā arī LOC info centra kasē jebkurā darba dienā no plkst. 9:00 līdz 19:00. Lūgums biļetes iegādāties savlaicīgi. Ieejas maksa: 3,00 EUR; bērniem no 7.gadu vecuma, skolēniem un studentiem, uzrādot apliecības 1,00 EUR; savukārt pensionāriem, invalīdiem, bērniem līdz 6 gadu vecumam un LSSS audzēkņiem, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas.

Tiekamies LOC un Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *