Basketbola sezona sākas ar lielu jaudu, bez laika ieskrieties!

Jau svētdien, 29.septembrī sāksies Liepājas basketbola sezona ar vīriešu komandas BK “Liepāja” mājas spēli pret Igaunijas Rakveres “Tarvas” vienību, bet trīs dienas vēlāk, 02.oktobrī “Basketbola diena”, kad laukumā dosies mūsu meiteņu komanda SBK “Liepāja/LSSS” pirmo reizi aizvadot cīņas Starptautiskajā Sieviešu Līgā (EWBL) pulksten 17:00 sacenšoties ar Ungārijas “PINKK Pecsi 424”, bet jau pulksten 19:30 otro šīs sezonas spēli “PafBet Latvijas – Igaunijas” līgā “Kurzemes derbijā” liepājniekiem pretī stāsies deviņkārtējie Latvijas čempioni BK “Ventspils”.

“Starta šāviens” apvienotajai Latvijas – Igaunijas līgai, ar jauno nosaukumu “PafBet Latvijas – Igaunijas Līga”, tika dots piektdien, 27.septembrī ar divām spēlēm Latvijā un Igaunijā, bet mūsu komanda šajā turnīrā iesaistīties trīs dienas vēlāk. svētdien pulksten 14:00, kad savā laukumā uzņems Jura Umbraško vadīto Rakveres “Tarvas” komandu. Lai arī “Tarvas” ir vienība, kas apvienotajā Latvijas – Igaunijas līgā pagājušajā gadā nestartēja, tā ir ar senām basketbola tradīcijām, jo Klubs ir dibināts 2006.gadā. Kluba vesture ir arī vairākas Igaunijas čempionāta un Igaunijas kausa medaļas, ar augstāko sasniegumu 2012.gadā, kad izcīnīja Iagunijas kausu, bet trīs reizes (2012., 2013. un 2014.gadā) ieguva bronzas medaļas Igaunijas čempionātā. Klubā ir spēlējuši vairāki labi zināmi spēlētāji, to skaitā Latvijas basketbolisti kā Kaspars Cipruss, Rinalds Sirsniņš un Juris Umbraško, kuram Rakvere bija pēdējais basketbola Klubs kā spēlētājam un pirmais kā galvenajam trenerim. Pagājušajā sezonā “Tarvas” izcīnīja Igaunijas 1.līgas (pēc spēka ranga otrās līgas) čempiona titulu un šogad atgriezīsies Igaunijas augstākajā līgā, iegūstot tiesības startēt apvienotajā “Latvijas – Igaunijas” turnīrā. Liepājas komandas ar šo Igaunijas klubu ir tikušās vairākkārt, bet mūsu komandai šo svētdien šī būs pirmā tikšanās reize.

Arī šogad piedāvājam saviem skatītājiem daudzveidīgu izklaidi spēles laikā, saglabājot iepriekš ieviestās tradīcijas katrā vīriešu komandas spēlē ar dzīvo mūziku (orķestris “Jautrie sienāži”), ar jauniešu izklaidi sadarbībā ar “Blue Shock” kā arī pašu mazāko basketbola cienītāju īpašo vietu “Mazo Draugu Stūrīti”. Arī šajā sezonā sadarbībā ar Jāni Timmu, katram sezonas abonementa pircējam, ir iespēja piedalīties izlozē ar galveno balvu 03.marta Eirolīgas spēles Kauņas “Žalgiris” pret Maskavas apgabala “Khimki” apmeklējumu 2 personām, nodrošinot arī viesnīcu, kā arī dažādām citām vērtīgām balvām. Izloze notiks 29.decembra spēlē pret “Kalev/Cramo”. Cenu politika ir palikusi nemainīga, nodrošinot LSSS audzēkņiem, bērniem līdz 6 gadu vecumam, pensionāriem un invalīdiem bezmaksas ieeju, studentiem un skolēniem ieejas maksa 1 EUR, bet pamata maksa 3,00 EUR. Spēles biļetes un abonementi iegādājami visās “Biļešu Serviss” tirdznieības vietās. Informācija par visām biedrības aktualitātēm kā arī spēļu kalendārs atrodami mājas lapā www.liepajasbasketbols.lv un visos biedrības sociālajos tīklos.

Savukārt, visiem sezonas abonementiem piedāvājam iespēju gan saņemt mūsu jauno “Fanu kreklu”, kā arī iegūt savā īpašumā dažādas vērtīgas balvas no mūsu atbalstītājiem kā galveno balvu – bijušā Liepājas spēlētāja Jāņa Timmas dāvāto Eirolīgas spēles Kauņas “Žalgiris” – Maskavas apgabala “Khimki” apmeklējumu 2 personām (nodrošinot arī viesnīcu Kauņā) 2020.gada 3.martā. Vairāk par izlozi šeit.

Aicinām ieejas biļetes iegādāties laicīgi, lai nezudētu ne minūti no mūsu spēles!
Tiekamies Liepājas Olimpiskajā Centrā un baudīsim basketbolu kopā! Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *