Pirmajā tikšanās reizē pret TTT labas 16 minūtes, bet zaudējums. Otrdien Liepājā otrā tikšanās

Pirmo savstarpējo spēli “Douglas BBL” turnīrā 01.februārī aizvadīja mūsu dāmu komanda SBK “Liepāja/LSSS”, kas izrādīja cienījamu pretsparu varenajai “TTT Rīga” komandai 16 minūtes, taču, lielākam varoņdarbam spēka nepietika un piedzīvoja zaudējumu Rīgā ar 60:103.

Liepājnieces uz Rīgas spēli devās mazliet neierastā sastāvā, jo pēc gandrīz 2 mēnešu nespēlēšanas komanda sastāvā atgriezās pieredzējusī liepājniece Kristīna Petermane, kurai bija ceļgala operācija, taču šoreiz mūsu komandas sastāvā nebija cita uzbrucēja – Kerena Ansone, kura, savukārt bija izlaidusi tikai vienu spēli “Douglas BBL” turnīrā, piedaloties visās 12 spēlēs līdz šim mačam. Spēli pret perfekto “TTT Rīga” mūsu komanda sāka ar Trankali, Donskičīti, Veideri, Grigorjevu un Rozenbomu, bet mājinieces starta pieciniekā sūtīja Meļņiku, Meibriju, Hafu, Strautmani un Krēsliņu. TTT spēli iesāka ar diviem tālmetieniem, bet mūsu komandai ar Veideres sodiņiem pirmie punkti mačā (2:6). Pēc trim spēlētām minūtēm ar 11:5 vadībā rīdzinieces, un ar šādu nelielu pārsvaru arī spēle turpinājās pirmajā ceturtdaļā, pēc Vihmanes tālmetiena mūsu meitenēm tikai – 3 (18:21), bet ceturtdaļā pēdējie punkti mūsējām, kad no tālās distances precīzi met Donskičīte un pēc 10 spēles minūtēm atpaliekam par vienu tālmetienu (26:29). Otrās ceturtdaļas pirmajās trijās minūtēs sekmīgākas ir mājinieces, iegūstot pirmo reizi spēlē arī vairāk kā 10 punktu pārsvaru (42:29) pēc Meļņikas precīzā pustālā metiena un mūsu komanda tiek saukta uz apspriedi. Pēc vairāk kā divām spēlētām minūtēm arī TTT galvenais treneris Mārtiņš Zībarts sasauc minūtes pārtraukumu, jo pēc Vihmanes pustālā metiena esam pietuvojušies līdz -9 (36:45). Pēc tā uz mājinieču vienu punktu mūsu meitenes pretī liek 6 un uz tablo tikai -5 (41:46). Diemžēl, spēles turpinājumā veiksme vairs nebija mūsu pusē, jo veicot izrāvienu 15-0 “TTT Rīga” noslēdz pirmo puslaiku ar 61:41 un principā ir skaidrs, ka šādu punktu deficītu atspēlēt nebūs iespējams. Otrais puslaiks ir formalitāte, kurā abos laukuma galos pārākas ir pieredzējušās mājinieces un spēle noslēdzas ar “TTT Rīga” uzvaru 103:60. Mūsu komandā rezultatīvākās šajā spēlē bija Ketija Vihmane (18 punkti (4/7 tālmetienos), pa trim atlēkušajām bumbām un piespēlēm), Megana Rozenboma (14 punkti, 2 atlēkušās bumbas un 3 pārtvertas piespēles). Noteikti jāpiezīmē arī Kristīnas Petermanes pienesums atgriešanās spēlē: 11 minūtes, 3 punkti (1/1 tālmetienos) un 2 atlēkušās bumbas. Šajā spēlē mājinieces bija pārākas cīņā zem groza (53 pret 30 Liepājai un bloķētajos metienos 6 pret 0), bet mūsu meitenes pārvēra pa 2 piespēlēm vairāk (12 pret TTT 10), un arī pieļautajās kļūdās tikai nedaudz vairāk tās bija liepājniecēm (21 pret 17). Cerot uz uzlabojumiem jau nākošajā spēlē, aicinām otrdien, 04.februārī plkst. 18:00 uz abu komandu atkal tikšanos, bet šoreiz Liepājas Olimpiskajā centrā, SBK “Liepāja/LSSS” – “TTT Rīga”. Skatītājiem ieeja uz šo spēli ir bezmaksas. Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *