Pēc regulārās sezonas pēdējām spēlēm ir tapis skaidrs, kad mūsu dāmu komanda aizvadīs cīņas par iekļūšanu “Douglas BBL” turnīra “Final 4”

Aizvakar, 12.februārī, tika aizvadīta pēdējā spēle Baltijas Sieviešu čempionātā, kas startē zem nosaukuma “Douglas BBL”, un tajā itin pārliecinošu uzvaru izcīnīja “TTT Rīga” komanda, kas Elektrum Olimpiskajā centrā pārspēja liepājnieču nākamās pretinieces “Rīgas Stradiņu Universitātes” (RSU) vienību ar 89:47.
Lai arī iznākums 12.februāra spēlei bija diezgan paredzams, tomēr nevarējām vēl teikt “hop” pirms šīs spēles noslēguma, un oficiāli saskaņot ceturtdaļfināla sērijas abu spēļu datumus un laikus. “TTT Rīga” noslēdza šo posmu ar perfekto bilanci, uzvarot visās aizvadītajās 14 spēlēs, savukārt, “RSU” (#5.) un SBK “Liepāja/LSSS” (#4.) finišēja līdzās ar 5 uzvarām un 9 zaudējumiem, abās savstarpējās spēlēs uzvaras dalot uz pusēm (Liepājā 16.novembrī Liepāja 60:62 RSU, Rīgā 22.janvārī RSU 65:87 Liepāja), bet dēļ liepājnieču uzvaras ar lielāku punktu pārsvaru, tieši mūsu meitenēm ir priekšrocība šajās izslēgšanas spēlēs. Pēc turnīra nolikuma, kas paredz, ka komanda, kas finišē augstāk turnīra noslēgumā, kā otro spēli aizvada savā laukumā, ir saskaņoti abu turpmāko spēļu datumi un laiki. Pirmā sērijas spēle tiks aizvadīta Rīgā, 49.vidusskolā jau nākošajā pirmdienā, 17.februārī, pulksten 20:00, bet atbildes spēle notiks 22.februārī pulksten 17:00 Liepājas Olimpiskajā centrā. Šajā dienā pulksten 14:00 laukumā dosies arī mūsu kungi BK “Liepāja”, kas “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” ietvaros uzņems “Jūrmala Betsafe”, tāpēc 22.februāris Liepājā būs īstena basketbola diena! Tiekamies Olimpiskajā un Atbalstam Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *