Sezonas svarīgākajā spēlē savā laukumā jāuzvar ar plus 4

Rītdien, 22.februārī, pulksten 17:00 dāmu komanda SBK “Liepāja/LSSS” Liepājas Olimpiskajā centrā “Douglas BBL” turnīra ceturtdaļfināla spēlē uzņems “Rīgas Stradiņu Universitāti”, kurai pirmajā izslēgšanas spēlē piekāpāmies ar -3 (72:75).
Sestdien savā laukumā ir ne tikai jāizcīna uzvara, bet noteikti ar lielāku punktu starpību kā zaudēts, spēli jāuzvar ar vismaz +4. Mūsu meitenēm šajā izslēgšanas spēļu kārtā pretī stājās relatīvi vieglāks pretinieks, jo šī komanda ir ļoti pazīstama, kā arī spēles jāaizvada salīdzinoši tuvu – tikai Latvijā (otrajā ¼ fināla pārī ceļošana pamatīga: Kauņa (Lietuva) pret Tartu (Igaunija)). Protams, ka tieši relatīvi vieglāks pretinieks ir “RSU”, jo kā nekā abas komandas (Liepāja un “RSU”) finišēja ar vienādu uzvaru/zaudējumu bilanci (5/9)tieši “RSU”, rīdzinieču komandā ir pulcētas gan pieredzējušas, gan gados jaunākas, bet noteikti talantīgas spēlētājas, kā arī šajā un pagājušajā sezonā neesam pārspējuši studentes savā laukumā. Bet, līdz 17.februāra spēlei bijām pārāki visās izbraukumā spēlēs, un Rīgā bija izcīnītas uzvaras pēdējās trīs spēlēs pēc kārtas. Diemžēl, 49.vidusskola šīs nedēļas pirmdienā bija mūsu komandai nelabvēlīga, pirmajā ceturtdaļfināla spēlē zaudējums ar 72:75, kaut arī pirmajā puslaikā liepājnieces dominēja abos laukuma galos, un vienu brīdi atradāmies vadībā pat ar +18, taču, veiksme no mūsu meitenēm novērsās un līdzvērtīgā cīņā mača galotnē piedzīvojām zaudējumu. Sestdien ar apņēmību par uzvaru, ar savu skatītāju atbalstu pēc revanša ar +4! Atbalstām Sa-Vējos!

Savukārt, svētdien, 23.februārī pulksten 14:00 junioriem BK “Liepāja/LSSS” pēdējā mājas spēle šajā “Ramirent LBL-2” turnīra regulārajā sezonā, jo līdz sezonas izskaņai atlikušas tikai 2 spēles, no kurām pēdējā 06.martā notiks Kandavā. Liepājā pretiniekos būs, savulaik, par LBL-2 čemponiem kronētie “Ķekavas” basketbolisti, kuri šobrīd Rietumu grupas 7.vietā ar 9 uzvarām 16 spēlēs, par vienu pozīciju tabulā apsteidzot mūsējos, kuriem 5 uzvaras 18 mačos. Abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē Ķekavā 6.decembrī pārāki bija ķekavnieki, kuri uzvarēja ar 105:67. Šo sapīgo zaudējumu centīsimies aizmirst ar uzvaru svētdien. Atbalstām Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *