BK “Liepāja” ar atjauninātu sastāvu uz Valmieru

Šodien, 26.februārī, pēc FIBA izlašu loga aizvadīs kārtējo spēli “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” turnīrā, Valmierā tiekoties ar “Valmiera Glass VIA” komandu.
Pēc turpat divu nedēļu pauzes no spēlēm, šodien sākas pēdējais šīs regulārās sezonas posms, kurā no šodienas līdz 21.martam liepājniekiem jāaizvada 6 spēles, no kurām tikai divas savā laukumā. Ņemot vērā sportiskos rezultātus, jeb precīzāk, faktu, ka, diemžēl, BK “Liepāja” tikai teorētiski saglabā iespējas iespraugties labāko sešu Latvijas komandu pulkā, lai pavasarī piedalītos LBL izslēgšanas spēlēs, tika pieņemts lēmums šo sezonu pabeigt ar pašmāju spēlētājiem, un visiem četriem leģionāriem piedāvāt iespēju pārcelties uz citiem basketbola klubiem. Šo iespēju jau ir izmantojuši trīs no četriem, proti, jau prom devušies serbu basketbolisti Radoslavs Pekovičs un Stefans Sinovecs, bet jau uz citu komandu “juridiski” ir pārcēlies arī lietuvietis Tomas Butrimas, kurš gan vēl joprojām atrodas Liepājā. Savukārt, BK “Liepāja” komandas pieteikumā ir atgriezušies Artūrs Niedra un Nikita Rozdobudko, kā arī klāt ir pieteikts labu sniegumu LBL2 turnīrā demonstrējušais Gustavs Jakubauskis. Šodien šādu ļoti jaunu un eksperimentālu sastāvu eksaminēs liepājnieku principiālie pretinieki “Valmiera Glass VIA”, kuriem savā laukumā piekāpāmies otrajā papildlaikā ar 93:101. Un tieši šis sāpīgais zaudējums iesāka mūsu komandas zaudējumu sēriju, kas līdz šodienai ir “izstiepusies” jau līdz 9. Valmierieši ar 8 uzvarām 23 spēlēs ieņem 11.vietu un tīri teorētiski saglabā vēl izredzes pacīnīties par apvienotā turnīra izslēgšanas spēlēm, jo līdz kārotajai 8.vietai ir jāizcīna 4 uzvaras atlikušajās 5 spēlēs. Mūsu komandai šī būs laba iespēja pārbaudīt mūsu juniorus jau “kaujas apstākļos”, lai varētu labāk saprast nākošās sezonas sastāva aprises. Spēles sākums Valmierā ir pulksten 19:00 un šai spēlei līdzi varēs sekot Youtube kanālā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *