BK “Liepāja” turpmāk vadīs Artūrs Visockis-Rubenis

 

Ar prieku paziņojam, ka turpmāk vīriešu komandu BK “Liepāja” vadīs galvenais treneris – Artūrs Visockis-Rubenis!

BK “Liepāja” prezidents Āris Ozoliņš: “Esam piesaistījuši vienu no labākajiem jaunās paaudzes speciālistiem, kas jau ir sasniedzis labus rezultātus, vadot tādas komandas kā BK “Ogre” un BK “Ventspils”, un ar lielu pieredzi kā asistents strādājis dažādās Latvijas valstsvienībās. Mūsu mērķi un domas sakrīt ar trenera redzējumu, gribam attīstīt jaunos spēlētājus, kā arī piesaistīt liepājniekus”.

BK “Liepāja” valdes priekšsēdētājs Anrijs Ozoliņš: “Gandarījums par to, ka ir izdevies vienoties ar Artūru Visocki-Rubeni par ilgtermiņa sadarbību un sakrīt vīzija par kopējiem attīstības plāniem”

Artūrs Visockis-Rubenis kā galvenais treneris 2011. gadā sāka strādāt “Latvijas Universitātes” komandā, kur pavadīja piecas sezonas. 2016. gadā treneris pievienojās BK ‘’Ogre’’ komandai, ar kuru pēdējā sezonā sasniedza Olybet Latvijas – Igaunijas līgas final 4 un Latvijas līgā izcīnīja bronzas medaļas. Pēc veiksmīgām sezonām ar BK “Ogre” Artūrs Visockis-Rubenis pievienojās daudzkārtējiem Latvijas čempioniem BK “Ventspils”, ar kuru nepabeidza sezonu koronvīrusa dēļ, kur pēc sasniegtajiem rezultātiem BK “Ventspils” tika pasniegtas bronzas medaļas.

Visockis-Rubenis strādājot ar Latvijas U18 izlasi, 2018. gadā sasniedza vienu no spožākajiem Latvijas jaunatnes panākumiem, iegūstot Eiropas čempionāta sudraba medaļas. Strādājis arī par asistentu Latvijas sieviešu un vīriešu izlasēs.

2018. gadā treneris tika apbalvots kā Latvijas Gada labākais basketbola treneris, saņemot Latvijas Basketbola Savienības apbalvojumu.

Artūrs Visockis-Rubenis: “Man ir tiešām prieks un gods strādāt pilsētā ar tik bagātu ne tikai kultūras un mākslas telpu, bet arī ar tik senu basketbola vēsturi. Esmu pagodināts par doto iespēju, un būt daļai no Liepājas. Jau, šobrīd ieguldām lielu darbu, lai “Liepājas basketbols” atjaunotu savu reputāciju, kā tiešām pozitīva un profesionāla basketbola organizācija, uz kuru spēlētāji paši vēlas nākt. Domāju, ka Kaspars Mājenieks ir ļoti labu darbu paveicis ar sieviešu komandu un mums jāiet tas pats ceļš arī vīriešu basketbolā. Ritenis no jauna nav jāizdomā. Redzot klubā iesaistīto personu degsmi un darba spējas, ticu, ka visiem kopā mums tas arī izdosies.”

Komanda turpina aktīvu darbu pie sastāva komplektēšanas, tāpēc sekojiet mums, jo drīzumā ziņosim par jaunumiem komandas sastāvā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *