Kristīna Petermane turpinās spēlēt Liepājā

 

Paziņojam, ka sieviešu komandā SBK “Liepāja/LSSS”, arī turpmāks spēlēs, pieredzējusī liepājniece Kristīna Petermane.

Kristīna Petermane: “Tā kā dzīvoju ar ģimeni un strādāju Liepājā, priecājos, ka joprojām varu palīdzēt savai dzimtajai pilsētai, trenēties ļoti labos apstākļos pie profesionāliem treneriem, jo man basketbols ir sirdslieta. Novērtēju to, ka treneri un vadība novērtē manu sporta pieredzi un cīņas sparu. Varu daudz no Kaspara un Reiņa mācīties savam arī pamata treneres darbam. Ar prieku palīdzēšu jaunākām meitenēm attīstīties un pilnveidoties gan sporta laukumā, gan ārpus tā, lai Liepāja var lepoties ar profesionālām basketbolistēm”.

Kaspars Mājenieks: “Prieks turpināt sadarbību ar spēlētāju, kura sevi netaupa ne spēlēs, ne treniņos. Kristīna ar savu darba ētiku rāda piemēru mūsu jaunajām spēlētājām. Kristīnai komandas intereses ir svarīgākas par savu individuālo statistiku. Es, Kristīnu vērtēju ļoti augstu gan kā spēlētāju, gan kā cilvēku”.

Iepriekš ziņojām jau, ka sieviešu komandā līgums ir noslēgts ar Rūtu Stipro (iepriekš Veidere) un pagarināts līgums uz vairākām sezonām ar komandas galveno treneri Kasparu Mājenieku.

Sekojiet mums arī turpmāk!

#liepaja #liepajasbasketbols #atbalstisavejos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *