Otrā sezonas spēle, šoreiz viesos pret “VEF”

Šodien otro “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” spēli aizvadīs mūsu vīriešu komanda, kas pulksten 19:30 “Elektrum Olimpiskajā centrā” tiksies ar pašreizējiem Latvijas čempioniem “VEF Rīga”.

Šodienas spēli abas komandas sagaida ar dažādu noskaņojumu. Ja čempioni ir ar vienu uzvaru “kabatā”, pārspējot BK “Ogre” aizvadītajā sestdienā ar 81:63 pie tam, spēlējot viesos, savukārt, mūsu komandai sāpīgs zaudējums savā laukumā pret BK “Ventspils” ar 91:92. Visvieglāk aizmirst rūgto zaudējumu iespējams ar uzvaru pār spēcīgo “VEF”, taču uz šādu  spēles iznākumu noteikti varam tikai cerēt, jo šosezon rīdzinieku sastāvs ir ļoti iespaidīgs, pulcējot vairākus esošos un potenciālos Latvijas izlases spēlētājus, gan arī itin spēcīgus leģionārus. Abas komandas reizi tikās pārbaudes spēlē tieši “Elektrum OC”, kad 21.septembrī ar 88:81 uzvaru izcīnīja “VEF Rīga”. Kā mūsu komandai sekmēsies šodien varēsiet sekot līdzi LBS Youtube kanālā šeit: https://www.youtube.com/watch?v=IsjI7pwVjMg&ab_channel=PafLatvian-EstonianBasketballLeague

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *