Pēdējā spēle “Ramirent NBL” pirms turnīra “pauzes”

Šodien, 14.oktobrī, pulksten 19:30 Liepājas Olimpiskajā centrā mūsu junioru komanda “Ramirent NBL” turnīra ietvaros uzņems “RSU” vienību, aizvadot pēdējo spēli pirms gaidāmās pauzes turnīrā, jo pēc jaunajiem valdības un LBS valdes lēmumiem “Covid-19” saslimstības dēļ līdz 06.11.2020. turnīrs tiks pārtraukts.

Situācija nav no vienkāršākajām ne spēlētājiem, ne turnīru organizatoriem, jo situācija mainās pārāk strauji un tai ir jāpielāgojas gan visiem Latvijas iedzīvotājiem, gan sportistiem, kam tas ir īpaši sāpīgi. Ir iegūta sportiskā forma, ir veikti dažādi gatavošanās darbi šai sezonai, taču daudz kas no plānotā netiks īstenots, jo turnīrs uz laiku tiks pārtraukts. Jācer, ka šī situācija pēc noteiktā 6.novembra būs labāka un galu galā “Ramirent Nacionālās Basketbola Līgas” turnīrs atsāksies bez turpmākajiem ierobežojumiem.

Jau uz iepriekšējo spēli tika ieviesti dažādi jaunumi, kas izrietēja pēc tā brīža LBS lēmuma, proti, skatītāju skaits ierobežots, visi spēles apmeklētāji spēli varēja vērot lietojot sejas maskas, kā arī bija personificētas sēdvietas. Šie paši noteikumi ir spēkā arī uz šodienas spēli, kas nozīmē, ka pie ieejas zālē, katram skatītājam tiks lūgta šāda informācija: vārds, uzvārds, kontakt telefons, izvēlētā sēdvieta kā arī šī informācija jāapliecina ar savu parakstu. Spēli drīkst apmeklēt tikai lietojot sejas masku un, protams, ir jāievēro šie distancēšanās noteikumi, jāsēž izvēlētajā sēdvietā. Ļoti ceram, ka visi spēles apmeklētāji saprotot situāciju, noteikumus ievēros.

Par sportisko pusi runājot, šodien BK “Liepāja/LSSS” ir apņēmības pilna turpināt iepriekšējās nedēļas nogalē uzsākto sekmīgo Kluba uzvaru sēriju, kad pie uzvarām tika visas trīs Kluba komandas, savukārt, pašiem junioriem aizsākot šo uzvarēto spēļu “spurtu” ar 84:78 pārspējot “Bauskas” komandu. Šodienas pretinieki ir “Rīgas Stradiņa Universitātes” puiši ar pieredzējušo Aivaru Vīnbergu pie stūres. Šobrīd Rietumu grupas tabulā mūsu komanda ir ierindojusies 5.vietā ar vienu uzvaru divās spēlēs, bet mūsu šīsdienas pretinieki “RSU” atrodas 8.pozīcijā ar diviem zaudējumiem divās spēlēs. Taisnības labad jāteic, ka abi zaudējumi “RSU” ir piedzīvoti pret divām mūsu grupas “TOP 4” komandām (viesos 79:95 pret “Kandava/Anzāģe” un savā laukumā 84:100 pret BK “Jelgava”). Vidēji gūtie 81,5 punkti spēlē ir 10.labākais rezultāts starp visām 22.komandām, un mūsējie šajā rādītājā atpaliek par 7 punktiem vidēji un 4 pozīcijām. Līdz ar to varam teikt, ka “stradiņi” ir ļoti talantīgi uzbrukumā un tas var radīt galvas sāpes Kristam Pīterniekam, atrast veidu kā apturēt šo vienību. “RSU” līderis ir Rihards Ginters, kurš vienīgajā spēlē pret “Kandava/Anzāģe” komandu guva 25 punktus, izcīnīja 8 atl.bumbas un 4 reizes rezultatīvi asistēja. Bet pēc abām nospēlētajām spēlēm “RSU” rindās vidēji gūtajos punktos rezultatīvi ir Roberts Žubulis (16p., 7 atl.b.), Ginters Blumbergs (11p.) un Edgars Lācis (10p.). Mūsu komandas līderi aizvadītajām divām spēlēm ir Raimonds Čudars (14,5p., 2,5 pārtv.b.), Kārlis Šenbergs (14p., 5atl.b.), Kristers Matisons (11,5p., 4 atl.b.) un iepriekšējās spēles “varonis” Gustavs Jakubauskis (10p., 3atl.b.). Aicinām atbalstīt mūsu komandu klātienē, jo nav zināms, kad varēs notikt nākošā spēle. Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *