BK “Liepāja” sestdien viesos pret “Valmiera Glass/VIA”

Sestdien, 17.oktobrī, pulksten 19:00 Vidzemes Olimpiskajā centrā BK “Liepāja” aizvadīs ceturto spēli “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” turnīra ietvaros tiekoties ar mājiniekiem “Valmiera Glass/VIA”.

 

 

Uz ceturto spēli šajā savādajā sezonā un trešo viesos mūsu komanda dosies ar pirmo uzvaru “kabatā” un pastiprinājumu sastāvā, jo pirms dažām dienām vienībai pievienojās nepiekāpīgais aizsargs Marts Ričards Ozolinkevičs. 23 gadus vecais basketbolists ir raksturojams ar nepiekāpību, lielisku cīņas sparu un labu metienu. Marts ir labi pazīstams mūsu komandas galvenajam trenerim Artūram Visockim – Rubenim, ar kuru kopā bijuši vairākās komandās kā “LU/Pārdaugava”, “LU” un BK “Ogre”, bet jau pie trenera Nikolaja Mazura “Ogres” sastāvā Marts pabeidza pagājušo sezonu. Ar Marta Ozolinkeviča piesaistīšanu mūsu komanda varēs turēt augstu intensitāti un spēles tempu, jo komandas “soliņš” ar līdzvērtīgiem spēlētājiem ir kļuvis dziļāks.

Liepājnieku pretinieki ir zināmi kā ļoti ātra komanda ar daudz tālmetienu izpildīšanu kā arī ļoti labiem cīnītājiem sastāvā pēc atlēkušajām bumbām kā Ervīns Jonāts, Klāvs Dubults un Māris Ziediņš, bet spēles galvenais “diriģents” ir jau nezūdošā Valmieras komandas vērtība – 29 gadīgais Edmunds Elksnis, kurš aizvadītajās trijās šīs sezonas spēlēs vidēji ir guvis 20,3 punktus un atdevis 8,3 rezultatīvas piespēles. Gan Valmieras klubs, gan liepājnieki ir izcīnījuši vienu uzvaru (abām komandām pār “LU”), un piedzīvojuši divus zaudējumus (abas komandas zaudēja “VEF”, bet vēl vienu zaudējumu abām vienībām nācās piedzīvot savos laukumos sezonas atklāšanas mačos, Valmiera zaudēja BK “Ogre”, bet mūsu komanda ar minimālu pārsvaru piekāpās BK “Ventspils”). Turnīra tabulā šobrīd 8.vietā atrodas “Valmiera Glass/VIA”, savukārt, ar tādu pašu “bilanci” 1-2 BK “Liepāja” ieņem 9.vietu 13 komandu konkurencē. Interesanti, ka liepājnieki un valmierieši abās iepriekšējās sezonās viens otram ir bijuši neuzvarami kādā no sezonām, jo pagājušajā sezonā divas no divām savstarpējām spēlēm uzvarēja “Valmiera Glass/VIA” (lielajā atspēlēšanās 8.decembrī Liepājā, no -20 uzvarot otrajā papildlaikā ar 101:93, bet Valmierā jau mājinieki bija pārāki ar 94:59), bet apvienotās Latvijas – Igaunijas pirmajā sezonā abās spēlēs pārāki bija mūsējie, kad uzvarēja Valmierā 22.decembrī ar 93:87, bet uzvaru Liepājā 2019.gada 19.februārī spēles pēdējā sekundē “burtiski” izrāva Guntis Sīpoliņš (73:71)). Gaidāmā 17.oktobra spēle šajā sezonā būs pirmā tikšanās abām komandām, jo, lai arī ar vairākām Latvijas komandām BK “Liepāja” aizvadīja pārbaudes spēles, ar vidzemniekiem spēles pirmssezonā neizdevās noorganizēt. Atgriešanās Gaujas upes krastos būs diviem mūsu Robertiem, jo gan Roberts Krastiņš, gan Roberts Blumbergs iepriekšējā sezonā pārstāvēja “Valmiera Glass/VIA” komandu.

Spēlei līdzi varēs sekot Youtube kanālā: https://www.youtube.com/channel/UCg6hLhhgvJePwoiFY_f0zzw

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *