Mājas spēle meitenēm jaunos apstākļos pret principiālo pretinieku “RSU”

Piektdien, 23.oktobrī pulksten 18:30 sarežģītās sezonas trešo spēli aizvadīs SBK “Liepāja/LSSS”, kas savā laukumā uzņems principiālo pretinieci “Rīgas Stradiņu Universitātes” komandu, pret kuru vairāku gadu desmitos ir bijušas saistošas un izšķirošas cīņas gan sezonā, gan par medaļām. Pagājušajā sezonā liepājnieces bija pārākas pār studentēm trijās reizēs, bet “RSU” izcīnīja divas uzvaras.

 

Piektdienas vakara spēle būs arī īpaša, jo šajā “sarežģītajā” sezonā, kad joprojām normālu spēļu kalendāru ietekmē “Covid-19”, pārāk maz spēļu plānotas, un  23.oktobra mačs būs tikai otrais Liepājā šajā sezonā kā arī pēdējais pirms nākošā (ja kalendārā nenotiks nekādu izmaiņu, tad nākošā mājas spēle mūsu komandai paredzēta tikai 21.novembrī).

Līdz šim mūsu komanda ir aizvadījusi divas oficiālās spēles, uzvaras dalot uz pusēm (zaudējums pret “TTT Rīga” ar 46:101) un uzvara 10.oktobrī pār BJBS “Rīga/Juniores” ar 69:50), kas “Douglas BBL” Elites grupas kopvērtējumā dod 4.vietu 11 komandu konkurencē, lai arī, taisnības labad jāteic, ka joprojām nav arī zināms, vai vispār izdosies aizvadīt plānotās spēles pret citu valstu komandām (kā Lietuvas četrām un Igaunijas divām vienībām). Mūsu pretinieces ar tādu pašu bilanci (1/1) ieņem 5.vietu, jo tā nu ir sanācis, ka arī “RSU” ir aizvadījušas abas spēles tieši pret tām pašām pretiniecēm ar ko ir spēlējušas liepājnieces (9.oktobrī zaudējums pret “TTT Rīga” ar 43:101 un 16.oktobrī uzvara pār BJBS “Rīga/Juniores” ar 51:48). Spriežot tikai pēc uzvaras pār juniorēm, mūsu komanda gaidāmajā cīņā ir favorītes, jo uzvara Rīgā bija pārliecinošāka nekā studentēm, bet šajā turnīra stadijā, kad spēļu ir maz un sezona ir vēl sākumā, divu spēļu statistika nevar būt par iemeslu tālejošiem secinājumiem.

Noteikti, ka rītdienas spēli arī mūsu komanda sagaida ar ne tajā labākajā noskaņojumā, jo pēc pēdējiem valstī noteiktajiem ierobežojumiem kopā ar komandu nevar ne trenēties, ne spēlēt gados jaunās liepājnieces, kuras nav sasniegušas 18 gadu slieksni. Tādas mums ir četras, līdz ar to SBK “Liepāja/LSSS” uz šo spēli ir ar ļoti ierobežotu spēlētāju virknējumu, un, ņemot vērā, ka joprojām veselības likstas ir Rūtai Stiprai, mūsu komandas treneriem būs jāpalauza galva, kā ierobežot “RSU” komandas līderi Gunu Lagzdiņu, kura ir ne tikai komandas kapteine ar lielu pieredzi, bet arī  viena no labākajām cīnītājām par atlēkušajām bumbām (vidēji 7 ik spēli). Pie pretinieču līderēm noteikti jāpieskaita Ieva Jundase, kura vidēji ir guvusi 13,5 punktus, izcīnot 5 atlēkušās bumbas un Elīna Grinberga, kurai 11 punkti un 7 atlēkušās bumbas vidēji divās spēlēs. Savukārt, runājot par mūsu komandas izmaiņām sastāvā, noteikti ir jāatzīmē, ka rītdienas spēlē pirmo reizi mūsu skatītājiem būs iespēja redzēt arī pagaidām vienīgo leģionāri SBK “Liepāja/LSSS” rindās Lidiju Riversu, kurai debijas spēlē pret “juniorēm” iespaidīga statistika 14 punkti un 21 atlēkusī bumba! Statistiski pie mūsu komandas līderēm noteikti jāpieskaita Ketija Vihmane un Līna Loceniece, kurām, attiecīgi, 10,5 un 10 punkti vidēji ik spēli.

Informācija spēles apmeklētājiem. Pēc šī brīža valdības un LBS lēmumiem, visi spēles apmeklētāji spēli var apmeklēt tikai lietojot sejas maskas, kā arī būs personificētas sēdvietas. Tas nozīmē, ka pie ieejas zālē, katram skatītājam tiks lūgta šāda informācija: vārds, uzvārds, kontakttelefons, izvēlētā sēdvieta kā arī šī informācija jāapliecina ar savu parakstu. Spēli drīkst apmeklēt tikai lietojot sejas masku un, protams, ir jāievēro šie distancēšanās noteikumi, jāsēž izvēlētajā sēdvietā. Ļoti ceram, ka visi spēles apmeklētāji saprotot situāciju, noteikumus ievēros.

Tiekamies LOC un atbalstām Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *