Sestdien, 24.oktobrī, BK “Liepāja” dosies cīņā Ogrē par trešās labākās Latvijas komandas titulu

“PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” turnīrs tuvojas pirmā “Latvijas apļa” noslēgumam, kad visas sešas Latvijas komandas būs aizvadījušas vienu pilnu apli tiekoties savā starpā, tādējādi noskaidrojot uz šo brīdi Latvijas komandu spēku samēru. Sestdien pirmais aplis noslēgsies mūsu komandai viesos tiekoties ar BK “Ogri”, lai noteiktu, kura ir trešā spēcīgākā Latvijas komanda, jo abām vienībām ir identiskais 2-2 pēc četrām spēļu kārtām.

 

Ogres mačs sniegs atbildi par to, kura no Latvijas komandām ir tuvāk šī brīža “medaļu pretendentēm”, jo gan liepājnieki, gan ogrēnieši ir piekāpušies BK “Ventspils” un “VEF Rīga” komandām, kā arī uzvarējuši “Latvijas Universitātes” un “Valmiera Glass/VIA” vienības. Lai arī ar dažādiem scenārijiem ir ritējušas šīs četras spēles katrai no rītdienas spēles dalībniecēm, tas vairs nav būtiski, jo tikai 24.oktobra spēles uzvarētājs varēs ar gandarījumu gatavoties otrā apļa latviešu cīņām. Šī īpašā spēle Ogrē sāksies dienas pirmajā pusē, pulksten 14:00 un tai līdzi varēs sekot tiešraidē šeit: https://www.youtube.com/watch?v=a22aM0U8aZQ&ab_channel=PafLatvian-EstonianBasketballLeague

Šī spēle noteikti būs īpaša arī mūsu komandai kādu citu iemeslu dēļ. Trīs sezonas pie BK “Ogre” vadības bija mūsu komandas galvenais treneris Artūrs Visockis – Rubenis, pret saviem bijušajiem laukumā dosies arī ogrēnietis Guntis Sīpoliņš un mūsu komandas jaunākais papildinājums Marts Ozolinkevičs, kurš iepriekšējās divas sezonas pavadīja tieši BK “Ogre” rindās. Arī pretējā pusē ir divi spēlētāji, kas savulaik pārstāvēja Liepājas komandu kā Renārs Magone un Jānis Antrops, taču tas bija jau vairākas sezonas iepriekš.

Līdz gaidāmajai spēlei BK “Ogre” un liepājnieki komandas ir aizvadījušas 16 oficiālās spēles (neskaitot pārbaudes mačus), un izteikts pārsvars uzvarās ir tieši BK “Ogre” pusē, kura uzvarējusi 10, pie tam, pēdējās 8 spēles pēc kārtas. Liepājnieku pēdējā uzvara pār BK “Ogre” ir 2017.gada 25.martā, kad tieši viesos pārāki bija liepājnieki ar 87:77. Laiks lauzt šo zaudējumu sēriju!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *