Trešā tikšanās ar VEF šosezon, pirmā spēle Liepājā

Pēc mēneša ilga perioda BK “Liepāja” atgriežas savā laukumā un uzsāk mājas spēļu sēriju. Kā pirmais pretinieks, šosezon jau divreiz satiktais Latvijas čempions “VEF Rīga”. 04.novembra spēle LOC sāksies pulksten 19:30.

 

“PafBet Latvijas – Igaunijas Līga” ir vēl sākuma posmā, tāpēc nekādus tālejošus secinājumus nevar izdarīt, ņemot vērā, ka ir aizvadīta tikai ceturtā daļa spēļu. Visas, protams, pret Latvijas klubiem. Pagaidām “PafBet Latvijas – Igaunijas Līga” ir viena no retajām, kuras spēles ir mainītas nedaudz pret plānoto kalendāru. Un tas viss tikai tāpēc, ka sezonas pirmā puse ir ieplānota katras valsts ietvaros: Igaunijas klubi mērojas spēkiem ar Igaunijas klubiem, bet Latvijas pret Latvijas. Pēc šādas sistēmas aizvadītiem diviem apļiem sāksies spēles tikai pret otras valsts komandām. Spriest par to, kāds ir spēku samērs mūsu komandai uz Igaunijas klubu fona, ir pagrūti, tāpēc svarīgi ir izcīnīt pēc iespējas vairāk uzvaru vispirms jau Latvijas  klubu starpā. Pēc sešām aizvadītām spēlēm mūsu komanda ar divām uzvarām ieņem 8.vietu starp visām 13 komandām, bet tikai starp Latvijas komandām ir ceturtā labākā. Trešdienas vakara spēle pret pašreizējo Latvijas čempionu “VEF Rīga” ir jau otrā un, vismaz līdz jebkura izslēgšanas turnīra izslēgšanas spēlēm, kā pēdējā reize šajā sezonā. Pirmajā reizē Rīgā mūsu komanda aizvadīja savu līdz šim sliktāko spēli, kad 7.oktobrī piekāpās ar 63:104. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar 21:30, savukārt vēl otrās ceturtdaļas vidū bijām iedzinējos ar -7 (32:39). Puslaika izskaņā pārāki bija mājinieki, un puslaikā devāmies pie 35:54. Trešā ceturtdaļa bija izteikti neveiksmīga mūsu komandai, kad zaudējām to ar 10:27 kā arī uz dažām spēlēm zaudējām Robertu Bērziņu, kurš smagi savainoja potīti. Ceturtajā ceturtdaļā nespējām atrast pretlīdzekļus ātrajiem vefiešiem un spēle beidzās ar sāpīgu zaudējumu. Pirms šīs oficiālās spēles mūsu komanda viesojās Elektrum Olimpiskajā centrā, lai aizvadītu arī pārbaudes spēli pret “VEF Rīga”. Lai arī praktiski visas spēles gaitā ar pietiekami komfortablu pārsvaru vadībā atradās vefieši, tomēr galotnē jau tieši mūsu komandas lieliskais sniegums lika Jānim Gailītim pieprasīt divus minūtes pārtraukumus, lai novestu spēli līdz uzvarai. Pirmajā tikšanās reizē 21.septembrī “VEF Rīga” bija pārāka pār BK “Liepāja” ar 88:81. Tāpēc neoficiāli gaidāmā 4.novembra spēle būs trešā tikšanās reize šosezon šīm abām komandām, bet, kas svarīgi, kā pirmā savā laukumā.

“VEF Rīga” šajā basketbola sezonā oficiālajās spēlēs ir piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, pie tam ne “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgā”, kur cīnās perfekti (6 spēlēs 6 uzvaras), bet gan 28.oktobrī piedzīvojot ļoti sāpīgu neveiksmi pašā mača galotnē Rīgā ar 75:77 pēdējā sekundē zaudējot Francijas komandai “Strasbourg”. Sīvākā spēkošanās apvienoto līgu turnīrā vefiešiem ir sanākusi pret principiālo pretinieku BK “Ventspils”, kad 17.oktobrī tikai ar plus 3 tika izcīnīta uzvara, bet pēdējā spēlē aizvadītajā svētdienā “VEF Rīga” savā laukumā ar 83:76 pārspēja BK “Ogre”. Mūsu komanda, savukārt, tikusi pie divām sarežģītām uzvarām, abas izcīnot viesos (83:82 pret “LU” un 88:86 pret “Valmiera Glass/ViA”), bet pēdējā spēlē 30.oktobrī viesos piedzīvoja zaudējumu ar 64:73 pret BK “Ventspils”. Šajā spēlē komandai bija jāiztiek bez četriem nozīmīgiem spēlētājiem, veselības likstas liedza spēlēt Robertam Blumbergam, Adrianam Šnipkem, Dāvidam Ozoliņam un Renāram Birkānam. 4.novembra spēlē pret vefiešiem ir gatavi atgriezties divi no viņiem.

Šajā spēlē, mazliet neierastāk kā iepriekš, dažas no izklaides iespējām netiks piedāvātas, taču par patīkamu noskaņojumu noteikti rūpēsies Liepājas Teātra aktieris  Viktors Ellers, nemainīgi muzikālo noformējumu sarūpēs pūtēju kopa “Jautrie sienāži” un skatītājiem tiks piedāvāti dažādi izklaidējoši konkursi ar vērtīgām balvām no mūsu draudzīgajiem atbalstītājiem.

Informācija spēles apmeklētājiem. Pēc šī brīža valdības un LBS lēmumiem, maksimālais pieļaujamais skatītāju skaits ir 300, tāpēc, lūdzam, visus basketbola draugus biļetes uz spēli iegādāties savlaicīgi.

Spēles biļetes ir nopērkamas katru dienu visās Biļešu Serviss tirdzniecības vietās kā arī LOC info centra kasē jebkurā darba dienā no plkst. 9:00 līdz plkst. 22:00. Lūgums biļetes iegādāties savlaicīgi. Ieejas maksa: 3,00 EUR; bērniem no 7.gadu vecuma, skolēniem un studentiem, uzrādot apliecības 1,00 EUR; savukārt pensionāriem, invalīdiem, bērniem līdz 6 gadu vecumam, uzrādot apliecības, ieeja bez maksas.

Svarīga informācija skatītājiem: visi spēles apmeklētāji spēli var apmeklēt tikai lietojot sejas maskas, kā arī būs personificētas sēdvietas. Tas nozīmē, ka pie ieejas zālē, katram skatītājam tiks lūgta šāda informācija: vārds, uzvārds, kontakttelefons, izvēlētā sēdvieta kā arī šī informācija jāapliecina ar savu parakstu. Spēli drīkst apmeklēt tikai lietojot sejas masku un, protams, ir jāievēro šie distancēšanās noteikumi, jāsēž izvēlētajā sēdvietā. Ļoti ceram, ka visi spēles apmeklētāji saprotot situāciju, noteikumus ievēros.

Tiekamies LOC un atbalstām Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *