Sestdien viesos pret LU jāturpina sekmīgā uzvaru sērija

BK “Liepāja” sestdien, 23.janvārī “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” turnīra ietvaros ceturto reizi šajā sezonā tiksies ar sīkstajiem studentiem – Latvijas Universitātes komandu, kuru ir izdevies pārspēt visās trijās aizvadītajās cīņās.

Mūsu komandai tā būs atgriešanās Elektrum Olimpiskajā centrā, kur tieši pirms vienas nedēļas izdevās sarūpēt skaļāko un lielāko uzvaru mūsu Kluba vēsturē, kas gan, protams, nebūt nav tik sena (biedrība dibināta 2018.gada maijā), pārspējot šīs sezonas neapšaubāmi spēcīgāko Latvijas komandu, pašreizējos Latvijas čempionus “VEF Rīga” ar rezultātu 83:77. Līdz ar šo uzvaru liepājnieki ir izcīnījuši trīs uzvaras pēc kārtas (pārspētas LU, Valmieras un VEF komandas), kā arī piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs. Protams, pagājušās sestdienas uzvarai būs tikai tad liela nozīme cīņā par augstāku pozīciju pirms pavasarī gaidāmajiem izslēgšanas mačiem, ja uzvaras tiks izcīnītas arī pret komandām, kas turnīra tabulā atrodas zem BK “Liepāja”, tāpēc gaidāmai spēlei pret “Latvijas Universitātes” komandu ir jāpieiet ar tik pat lielu atbildību, kā nedēļu iepriekš. Jau ne reizi vien studenti ir apliecinājuši savu sīkstumu, aizvadot līdzvērtīgu cīkstēšanos ar gandrīz ikvienu Latvijas klubu šajā sezonā, lai arī turnīra tabulā uzvaras vēl nav redzamas, enerģisko jauniešu nepiekāpību nedrīkst novērtēt par zemu. To lieliski varēja redzēt pagājušās nedēļas spēlē Ogrē, kur, nonākot iedzinējos pret trešo labāko šī brīža Latvijas komandu BK “Ogre” ar -24 (14:38), spēles gaitā ne tikai atspēlēja šo deficītu, bet pat izvirzījās vadībā (56:54). Pieredzējušie ogrēnieši šo vājuma brīdi pārvarēja izcīnot uzvaru ar 69:60.

Arī mūsu komandai šīs sezonas trīs izcīnītās uzvaras pār “LU” nenāca viegli, it sevišķi sarežģīta bija pirmā uzvara (11.oktobrī viesos ar 83:82). Arī punktu izteiksmē pārliecinošākajā uzvarā (79:62), mūsu komandai neklājās viegli spēles otrajā daļā, kad lielu daļu punktu deficītu “LU” puišiem izdevās atspēlēt (no -30, 33:63 līdz -17, 50:67), bet abu komandu pēdējā spēlē Liepājā 11.decembrī, kad pēc mūsu komandas pārliecinošās pirmās ceturtdaļas (23:13), lielāko spēles daļu cīņa noritēja punkts punktā un vēl pēc trim ceturtdaļām esam vadībā tikai ar +2 (61:59). Ceturtās ceturtdaļas otrajā pusē iniciatīva piederēja mūsu komandai, un sezonas sesto uzvaru un trešo pār “LU” izcīnām ar rezultātu 87:80.

Pirms 23.janvāra spēles BK “Liepāja” ar 7 uzvarām 13 spēlēs atrodas 4.vietā, bet mūsu pretinieki ar 14 spēlēs piedzīvotiem zaudējumiem ir pēdējā – 6.vietā Latvijas grupā.

Spēle Rīgā sāksies pulksten 17:00 un tai līdzi varēs sekot “Best4Sport” kanālā.

Aicinām atbalstīt mūsu komandu neklātienē, kā arī apmeklēt mūsu Instagram kontu, kurā piedāvājam prognozes spēli sadarbībā ar “Liepājas Enerģija”, kura aicinām prognozēt 23.janvāra spēles pēdējā groza guvēju mūsu komandā un mūsu komandas spēlē gūtos punktus. Viens precīzākais minētājs saņems “Liepājas Enerģijas” balvu. Precīzāki konkursa noteikumi atrodami mūsu Instagram kontā.

Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *