Trešo reizi sezonā TTT Rīga ir pārākas pār mūsu meitenēm

Ceturtdien, 11.martā SBK “Liepāja/LSSS” aizvadīja trešo savstarpējo spēli ar “TTT Rīga” komandu, un piedzīvoja zaudējumu ar 45:76 (puslaikā 21:31).

Abas komandas līdz šim bija tikušās pa vienai reizei katras komandas laukumā, un šī bija otrā un pēdējā spēle Rīgā. Ceturto reizi abas vienības tiksies Liepājā 21.martā, kur arī aizvadīja pirmo sezonas spēli pagājušā gada 3.oktobrī.

Uz Rīgu mūsu komanda devās ar kārtējām izmaiņām sastāvā, jo savainojumu dēļ liepājniecēm nevarēja palīdzēt Ketija Vihmane un Katrīna Trankale un joprojām SBK “Liepāja/LSSS” ierindā nav Devona Brūkšīra, savukārt, pēc pusotra mēneša izlaišanas ierindā bija mūsu pieredzējušā liepājniece Kristīna Petermane (pēdējā spēle līdz šim 26.janvārī). Spēles sākums mūsu komandai izvērtās nesekmīgs, jo tās sākumā rīdzinieces veica izrāvienu rezultātā 13-0, līdz pirmos punktus liepājniecēm guva Līna Loceniece (2:13). Pēc brīža arī 14 gadus jaunā Madara Šmite atzīmējās ar groza guvumu, bet ar pustālo metienu gūstot grozu Rūtai Stiprai noslēdzās pirmā ceturtdaļa (6:17).

Otrajā desmit minūtē jau cīņa ritēja daudz līdzvērtīgāk, Veršelei gūstot četrus punktus pēc kārtas spēles 16.minūtē uz tablo -8 (15:23). Pulvere ar Koreņiku apmainās grozu guvumiem divu punktu vērtībā, bet Madara Šmite ar savu divīti sadeldē rezultāta starpību vēl vairāk (19:25), kad līdz puslaika beigām atlikušas 3 minūtes. Šajā spēles nogrieznī “TTT” gūst sešus punktus, bet mūsu komandai divus pievieno Rūta Stiprā un pēc 20 spēles minūtēm esam iedzinējos ar -10 (21:31).

Trešā ceturtdaļa sākas ar Pulveres tālmetienu un Koreņikas pustālo raidījumu (23:34), kam seko mājinieču 8-0 un minūtes pārtraukumu pieprasa Kaspars Mājenieks (23:42, spēles 23.minūte). Pēc tā mūsu komandai divi precīzi tālmetieni (Stiprā un Loceniece), bet rīdziniecēm starp šiem tālšāvieniem divīti pievieno Pilābere (29:44). Stiprā ir precīza no soda metienu līnijas, Jākobsone realizē pustālo metienu, bet Loceniece ir vēlreiz precīza no tālās distances (34:46). Rīdzinieces veic 6-0 izrāvienu rezultātā, bet pēdējo grozu šajā ceturtdaļā atkal gūst Rūta Stiprā un pēc 30 spēles minūtēm esam iedzinējos (36:52).

Ceturtajā ceturtdaļā mūsu komandai neveicas metienos no spēles, bet “TTT” komanda arvien biežāk ir sekmīgas un, uzvarot 4.ceturtdaļu ar 24:9, divpadsmito uzvaru sezonā svin “TTT Rīga”. Trešajā savstarpējā spēlē mūsu komanda piekāpjas ar rezultātu 45:76.

Mūsu komanda tikai par 6 atlēkušajām bumbām zaudēja mājiniecēm (36 pret 42), pieļāva daudz vairāk kļūdas (23 pret 13), izpildīja ļoti mazāk soda metienus (5/8 pret 18/24) un ar zemāku precizitāti izpildīja tālmetienus (4/24 un 17% pret 10/25 un 40%).

Šajā spēlē mūsu komandā spēlēja un punktus guva: Rūta Stiprā 15 punkti + 9 ab; Elvija Veršele 8p. + 5ab; Līna Loceniece 8p. + 2ab + 2 pārtv.b.; Raivita Koreņika 6p. + 7ab; Madara Šmite 4p. + 5ab + 2 pārtv.b.; Kristīna Petermane 2p. + 2 rez.p.; Sanija Brikmane 2p. + 2ab; Santa Baltkojiene 0p. + 3ab + 2 rez.p.; Daniela Grigorjeva 1ab; Kitija Muzikante 1ab.

Ar nākošo spēli mūsu komanda uzsāks mājas spēļu sēriju (nākošās 6 no 7 spēlēm notiks Liepājā). Svētdien, 14.martā pulksten 13:00 LOC uzņemsim “RSU” komandu, kas šobrīd ar 2 uzvarām 9 spēlēs atrodas 5.vietā (mūsu komanda ierindojas 4.vietā ar 3 uzvarām 8 spēlēs).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *