Šodien meitenēm savā laukumā junioru pārbaudījums

Šodien, 17.martā, pulksten 18:00 Liepājas Olimpiskajā centrā “Douglas LSBL” turnīra A grupas ietvaros mūsu meitenes uzņems BJBS “Rīga/Juniores”, kuras šajā sezonā izdevies pārspēt abās līdzšinējās spēlēs.

SBK “Liepāja/LSSS” izmantoja mājas zāles priekšrocības pagājušajā svētdienā, kad otrajā puslaikā salauza “RSU” komandas pretestību un izcīnīja otro uzvaru pār “Rīgas Stradiņu Universitātes” vienību ar 82:60. Zīmīgi, ka arī pirmajā savstarpējā spēlē mūsu meitenes pamanījās gūt tieši 82 punktus. Komandas virknējumā atgriezās Ketija Vihmane, kurai turpat vai izcila precizitāte no tālās distances pirmajā spēles daļā (4/5), bet spēlei noslēdzoties 16 punkti. Tik pat punktus guva Elvija Veršele.

Šodienas pretinieces šajā sezonā ir pārspētas abās divās spēlēs izbraukumā. Pirmajā spēlē pagājušā gada 10.oktobrī liepājnieces bija pārākas otrajā puslaikā, uzvarot to ar +13 (38:25) un visā spēlē ar 69:50. Viena no galvenajām uzvaras kaldinātājām bija mūsu amerikāņu spēlētāja Lidija Riversa, kurai 14 punkti un 21 atlēkusī bumba kā arī izprovocēti 8 pārkāpumi. Otrajā un līdz šim pēdējā tikšanās reizē šī gada 3.martā mūsu komanda bija pārāka tieši 4.ceturtdaļā, kad tika gūti 30 punkti, bet ielaisti tikai 13 un spēle noslēdzās ar liepājnieču uzvaru 75:61. Tajā spēlē fantastisku sniegumu uzbrukumā nodemonstrēja Līna Loceniece, kura realizēja ceturtajā ceturtdaļā piecus tālmetienus no pieciem!, kopā gūstot 23 punktus.

Izspēlējot četru apļu turnīru, bez šodienas spēles pret “juniorēm” būs jāspēlē vēlreiz savā laukumā 3.aprīlī. Šobrīd mūsu komanda ar 4 uzvarām 9 spēlēs ieņem 3.vietu, kas garantē automātisku iekļūšanu “Final – 4”, bet “Rīga/Juniores” komanda ar divām uzvarām 12 spēlēs ir piektās. Abas uzvaras “juniores” ir izcīnījušas pret “RSU”, kas ir liels panākums un sezonas izskaņā var ļaut pakāpties uz 4.vietu kopvērtējumā, ja ceturtajā spēlē pret “RSU” izdosies izcīnīt uzvaru.

Spēlei no Liepājas Olimpiskā centra varēs sekot līdzi YouTube tiešraidē šeit:

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *