Šodien meitenēm svarīga spēle par iekļūšanu LSBL finālā

Šodien Liepājā notiekošajā “Douglas LSBL” noslēguma turnīra fāzē “Final 4” visas četras labākās vienības sacenšas pusfinālā. Liepājniecēm pulksten 17:00 “Latvijas Universitātes” pārbaudījums.

 

Savāda sezona un cits izspēles formāts paredz arī jaunas intrigas, proti, “Covid-19” dēļ sezona tika apturēta rudenī, atsākās tikai šī gada februārī, paredzētās spēles ar citām Baltijas komandām nenotika, un šopavasar pirmo reizi LSBL vēsturē medaļu labāko komandu noskaidrošanai tiks izmantots “Final 4” turnīrs. Formāts, kad divās dienās tiek izspēlētas 4 spēles, pirmajā dienā visām četrām komandām sacenšoties pusfinālos pēc vietām, kuras noskaidrojās regulārās sezonas izspēlē, kā arī 4.vietu īpašā “mazajā Final 4” noskaidrojot pagājušajā nedēļā (uzvarēja BJBS “Rīga/Juniores”). Pusfināli pulksten 14:00 “TTT Rīga” (1.vieta) pret BJBS “Rīga/Juniorēm” (4.vieta) un pulksten 17:00 “Latvijas Universitāte” (2.vieta) pret mūsējām SBK “Liepāja/LSSS” (3.vieta). Jau svētdien visas četras komandas sacentīsies sezonu pēdējās spēlēs par vietu sadalījumu. Pulksten 12:00 abas pusfināla zaudētājas par bronzu un pulksten 15:00 LSBL fināls.

Mūsu komandai pretiniekos ir līdz šim nepārspētās “Latvijas Universitātes” meitenes, kurām visās četrās oficiālajās spēlēs esam zaudējuši. Pieplusojot divas pārbaudes spēles, jau sešos mačos pēc kārtas pie uzvarām pret liepājniecēm tikusi “LU” komanda. Vai tā ir aksioma vai tikai sakritība, to šodien rādīs spēle, jo mēs visi zinām, ka liepājniecēm ir pa spēkam uzvarēt šo sīksto, talantīgo vienību.

Visas spēles no Liepājas piedāvā “Sporta Centrs.TV” interneta vietnē un “TET” televīzijā 411.kanālā. Šeit ir links uz mūsējo spēli: https://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/live/19042021-b_douglas_lsbl_final4_b_br_pusfinali

Atbalstām Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *