Kaspars Mājenieks kļūst par Igaunijas Nacionālās sieviešu basketbola izlases galveno treneri

Mūsu sieviešu komandas sasniegumi ir novērtēti!

Paziņojam, ka Kasparu Mājenieku konkursa kārtībā ir izvēlējusies Igaunijas sieviešu basketbola valstsvienība par izlases galveno treneri. Patiess prieks, ka Kaspars ir saņēmis šādu novērtējumu un caur mūsu organizāciju ir izdevies nokļūt Igaunijas valstsvienības galvenā trenera amatā un kāpj par savām karjeras kāpnēm un augšu.

Basketbola kluba prezidenta Āra Ozoliņa komentārs: “Ļoti liels prieks par Kaspara izaugsmi, par to, ka tiek novērtēts un ievērots, to pierāda sieviešu komandas rezultāti. Šķiramies kā draugi un noteikti kādu dienu gaidām atpakaļ Liepājā, jo šeit Kaspars vienmēr būs gaidīts. Šobrīd notiek darbs pie jauna kvalitatīva galvenā trenera piesaistes”.

Kaspara komentārs par šo situāciju:
“Vēlētos pateikt vislielāko Paldies Liepājai, maniem kolēģiem, maniem audzēkņiem un audzēknēm un viņu vecākiem par šiem Fantastiskajiem gadiem, kas pavadīti Vēju pilsētā.
Liels Paldies, Arturam Košeļevam, kurš man deva iespēju sākt šeit strādāt.
Liels Paldies maniem kolēģiem un mentoriem – Agrim Galvanoskim un Uvim Helmanim.
Liels Paldies atjaunotajam klubam, kur deva man iespēju sākt strādāt ar sieviešu komandu.
Liels Paldies Liepājas pilsētas vadībai, kas atbalsta basketbolu, lai arī cik brīžiem grūti ietu.
Vislielākais Paldies un respeksts kluba vadībai – Ārim Ozoliņam un Anrijam Ozoliņam, kuri ziedo savu laiku un ir paveikuši Fantastisku darbu, lai klubs nostātos atpakaļ uz kājām un sakārtotu visus finansiālos un saimnieciskos jautājumus.
Noņemu cepuri Normunda Atvara un Vaira Pusaudža priekšā, jo viņi arī dara to melno darbu, ko citi varbūt nepamana. Un varu droši teikt, ka Labākus cilvēkus viņu darbiem būs grūti atrast – jo viņi ir sava darba Fanātiķi.
Liels Paldies LSSS vadībai un kolēģiem par sadarbību un atbalstu visu šo gadu garumā.
LSSS (Liepājas Sporta Spēļu Skolas) direktors Guntars Kikučs ir īstajā vietā un dara Labu darbu, lai sporta skola attīstītos.
Esmu pavadījis Liepājā gandrīz 10 gadus un uzskatu, ka atnākt uz šejieni bija Labākais lēmums manā mūžā, jo ne tikai augu kā profesionālis, bet iepazinos ar Fantastisku Sievieti ar kuru kopā audzinām 3 mazas liepājnieces un vienkārši varēju izbaudīt dzīvi šajā pilsētā.
Esmu pieņēmis jaunu izaicinājumu savā profesionālajā karjerā, jo man ir redzējums, kā būtu jāattīsta sava karjera un es eju uz to, lai tā notiktos. Kamēr viss iet pēc plāna.
P.S. Only those who risk going too far can possibly, find out how far One can go. Eesti Korvpalliliit, tulen.”:-)

Kaspars šo trīs gadu laikā sevi pierādīja kā augstas klases speciālistu ne tikai, attīstot jaunās spēlētājas, bet vienmēr sasniedzot Kluba nostādītos mērķus, katrā no sezonām SBK “Liepāja/LSSS” komandu aizvedot līdz medaļām. Cerams, ka kādu dienu Kaspars atgriezīsies Liepājā un turpinās mūs iepriecināt ar skaistām un lielām uzvarām, jo šeit viņš būs vienmēr gaidīts, bet pagaidām sakām uz redzēšanos, trener!

Vēlamies arī pateikt lielu paldies trenerim Kasparam par ieguldīto darbu, enerģiju un profesionālismu Liepājas basketbola attīstībā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *