Liepājas grozs apakšu pastiprina Kārlis Šiliņš

Jaunas ziņas BK “Liepāja” komandā! Mūsu komandas groza apakšu nākamajā sezonā stiprinās Kārlis Šiliņš, kurš šovasar tika uzaicināts uz paplašināto Latvijas vīriešu basketbola komandas izlasi. Iepriekšējos gadus Kārlis pavadīja, spēlējot un mācoties viņpus okeānam Floridas Universitātē.
Novēlam Kārlim būt pie mums kā atspēriena punktam karjerā un tiekties pēc saviem mērķiem!
Kārlis Šiliņš: “Esmu priecīgs, ka ir sākusies sadarbība ar Liepāju, kura ir viena no visskaistākajām pilsētām un visstabilākajām organizācijām Latvijā. Ar treneri Artūru Visocki-Rubeni iepazinos, jau Pārdaugavas sporta skolas laikos, taču mums nebija sanācis daudz sastrādāties līdz šai vasarai. Izvēle nebija grūta, jo ir iespēja attīstīties lieliskā pilsētā pie pieredzējuša trenera un mērķtiecīgas organizācijas.”
Artūrs Visockis-Rubenis: “Kārlis Šiliņš ir vēl viens basketbolists ar iegūtu augstāko izglītību, kuru raksturo liela vēlme pilnveidoties gan kā basketbolistam, gan personībai. Ieguldot pašatdevi, precīzu un mērķtiecīgu darbu, ticam, ka Kārlis var izaugt par palīgu ne tikai Liepājas basketbola klubam, bet arī lielās LV izlases kontekstā.”
Turpiniet mums sekot!
#liepaja #liepajasbasketbols #atbalstisavejos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *