Liepājā atgriežas Paula Kļeščova

Ar prieku paziņojam, ka Liepājā ir atgriezusies liepājniece Paula Kļeščova, kas stiprinās SBK “Liepāja/LSSS” komandas ārējo līniju. Ceram uz to, ka Paula kļūs par vienu no komandas vadošajām spēlētājām un komandu vedīs pretī jauniem mērķiem.
Paula Kļeščova: “Prieks atgriezties mājās. Vietā, kur aizsākās manas basketbolistes karjera. Vietā, kur sevi esmu attīstījusi, pilnveidojusi un iemīlējusi basketbolu. Liepāja man vienmēr bijusi sirdij tuva, tāpēc ar nepacietību gaidu jauno sezonu, lai kopā ar komandu dotos pretī uzvarām un sasniegtu izvirzītos mērķus..”
Rūdolfs Rozītis: “Liels gandarījums, ka izdevies vienoties ar Paulu Kļeščovu, kura pastiprinās mūsu gados jauno un azartisko komandu. Trīs sezonas aizvadījusi Rīgā, kur rādījusi ļoti labu sniegumu, tagad viņa atgriežas mājās Liepājā! Paulas radošums uzbrukumā un aktivitāte aizsardzībā ir tieši tas, ko vēlos redzēt. Priecājos, ka Paula ne tikai smagi trenējas un rada veselīgu konkurenci komandā, bet arī domā par savu nākotni un turpina studijas.”
Turpiniet mums sekot!
#liepaja #liepajasbasketbols #atbalstisavejos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *