Liepāju pastiprina Oskars Hlebovickis

Kārtējie jaunumi BK “Liepāja” rindās un sastāvā. Komandu papildinājis ir Oskars Hlebovickis, kurš pagarinās komandas soliņu un noteikti centīsies sevi pierādīt un iegūt trenera uzticību laukumā. Oskars ir pievienojies uz vienu sezonu īrē no “VEF Rīga” komandas. Novēlam Oskaram labu veselību un, lai turpina soli pa solim tiekties pēc saviem mērķiem!
Oskars Hlebovickis: “Liels prieks pievienoties Liepājas klubam, kurā centīšos sevi parādīt no labākās puses. Ar nepacietību gaidu iespēju atkal strādāt pie trenera Artūra Visocka-Rubeņa, ar kuru jau iepriekš sanākusi sadarbība jaunatnes izlasēs. Liepājas komandā varēšu atkal pierādīt sevi basketbola laukumā, atgriežoties pēc traumas, kā arī attīstīties kā basketbolistam. Ceru, ka kopā spēsim iepriecināt Liepājas kluba lieliskos līdzjutējus ar daudz uzvarām!”
Artūrs Visockis-Rubenis: “Ar Oskaru mūsu ceļi ir krustojušies jau ilgi pirms Liepājas, kad kopā esam gājuši cīņās dažādos jauniešu Eiropas čempionātos. Diemžēl Oskaru skāra nopietna trauma, atlabšana ir bijusi laikietilpīga, tomēr mēs ticam, ka Oskaram vēl ir iespēja sevi pierādīt un pilnvērtīgi uzsākt profesionāļa gaitas.”

Turpiniet mums sekot!

#liepaja #liepajasbasketbols #atbalstisavejos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *