Sieviešu un meiteņu komandu stiprinās Enija Ķīvīte

Savus līdzjutējus un atbalstītājus informējam, ka meiteņu un sieviešu komandu papildinās Enija Ķīvīte. Šo vasaru Enija pavadīja 3×3 U-18 izlases sastāvā, bet aizvadītājā sezonā bija viena no Jelgavas komandas līderēm. Tagad Enija ir gatava savu meistarību apliecināt arī pie mums.
Lai Enijai izdodas apliecināt sevi no labākās puses un tiekties pēc saviem mērķiem.
Enija Ķīvīte: “Liepājas komanda ir lieliska vieta izaugsmei, tāpēc esmu ļoti priecīga un pateicīga par doto iespēju pievienoties tieši šim kolektīvam. Protams, darīšu visu uz 100%, lai kopā varam doties uz laukuma pretī uzvarām.”
Rūdolfs Rozītis: “Mūsu komandu pastiprinājusi jelgavniece Enija Ķīvīte. Pēdējo trīs sezonu laikā viņa spēlējusi ar vien lielāku un nozīmīgāku lomu Jelgavas komandā, kā arī viņas kvalitāti novērtējuši Latvijas jaunatnes izlašu treneri. Tas bija tikai laika jautājums, lai viņa spertu nākamos soļus savā karjerā. Ļoti priecājamies, ka viņa izvēlējās tieši Liepāju. Viņas azarts un vēlme uzvarēt mijiedarbībā ar viņas spēju redzēt laukumu padara viņu par bīstamu ārējās līnijas spēlētāju. Paldies Jelgavas sporta skolai un Enijas treneriem, kuri ieguldījuši darbu, lai palīdzētu Enijai progresēt.”
Turpiniet mums sekot!
#liepaja #liepajasbasketbols #atbasltisavejos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *