Esi sveicināta mājās, Maija!

Ar prieku paziņojam, ka mājās ir atgriezusies Maija Gertsone un stiprinās SBK “Liepāja/LSSS” saspēles vadītājas pozīciju. Pēdējos gadus Maija pavadīja spēlējot un mācoties ASV.
Maijai arī šodien ir dzimšanas diena, līdz ar to Liepājas basketbola kolektīvs novēl Maijai, galvenokārt veselību un tiekties pēc saviem mērķiem! Lai Tev nākamais dzīves gads veiksmīgs un panākumiem bagāts!
Maija Gertsone: “Liels prieks atgriezties mājās – Liepājā, kur uzsāku savu basketbolistes karjeru. Komanda ir jauna, bet ar lieliem mērķiem un izaugsmes iespējām. Labāku vietu par Liepājas sporta infrastruktūru, kas kalpo kā laba treniņu bāze sportistiem, ir atrast grūti. Esmu pateicīga kluba vadībai un galvenajam trenerim R.Rozītim par sniegto iespēju turpināt basketbola gaitas tieši Liepājā.”
Rūdolfs Rozītis: “Dzimšanas diena Maijai, bet svētki arī mums, jo izdevies panākt vienošanos uz šo sezonu. Maija Gertsone pavadījusi četrus gadus Amerikā un tagad atgriezusies mājās Liepājā, pastiprinot mūsu ārējo līniju. Mērķtiecīga, savaldīga un ar līderes īpašībām apveltīta spēlētāja. Uzbrukumā labi redz laukumu un ir ļoti bīstama no distances, tieši tas, kas nepieciešams mūsu komandai. Daudz Laimes Dzimšanas dienā Maija!”
Turpiniet mums sekot!
#liepaja #liepajasbasketbols #atbalstisavejos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *