Trešdien Liepājā viesosies ventspilnieki

Gatavojoties gaidāmajiem sezonas turnīriem, trešdien 15.septembrī divas mūsu komandas aizvadīs pārbaudes spēles pret ventspilniekiem, juniori pulksten 15:00 uzņems “Spars/VeA” komandu, bet pulksten 18:00 BK “Liepāja” otro reizi šajā pirmssezonā tiksies pret vairākkārtējiem Latvijas čempioniem BK ”’Ventspils”.

Juniori, jeb BK “Liepāja/LSSS” komanda gan trešdien, gan gaidāmajā sezonā būs pirmie, kas no mūsu trim komandām dosies cīņās. Sezonas pirmā spēle paredzēta jau 25.septembrī, kad viesos tiks uzsākts “Ramirent NBL” turnīrs tiekoties ar “Bauskas” komandu. Savukārt, savu otro pārbaudes spēli šajā rudenī jaunie liepājnieki “Ventspils dienā” sāks jau pulksten 15:00 uzņemot vienmēr spēcīgos “Ventspils Augstskolas” jauniešus, kas šajā sezonā startēs ar nosaukumu “Spars/VeA”. Kristam Pīterniekam šī vasara sarūpēja gan jaunus pārbaudījumus, gan izaicinājumus. Krists bija kā viens no asistentiem Latvijas U-18 izlases “Chalenger” turnīrā Turcijā, kā arī izmantoja iespēju izbaudīt Latvijas Nacionālās vīriešu izlases galvenā trenera Luka Banki treniņu metodiku, asistējot kopā ar Artūru Visocki – Rubeni. Mūsu jauniešu komandā ir notikušas arī vairākas svarīgas izmaiņas sastāvā, jo prom ir devušies divi iepriekšējās sezonas līderi kā Raimonds Čudars un Kārlis Šenbergs. Arī Valters Vuciņš ir nolēmis neturpināt profesionāļa gaitas. Lai arī sastāvā ir palikuši vairāki iepriekšējo sezonu spēlētāji, tomēr izaicinājumi turpinās, ņemot vērā jaunos noteikumus par to, ka spēlēt oficiālajā sezonā drīkstēs tikai tie spēlētāji, kuri ir pabeiguši “Covid-19” vakcinēšanos vai uz katru spēli veiks “Covid-19” testu. Šis jautājums, protams, ir pietiekami sarežģīts, kas dažiem junioriem vēl līdz galam nav izlemts. Vasaras periodā ir izdevies arī piesaistīt dažus jaunus Latvijas talantus, bet par mūsu jaunpienācējiem informēsim citreiz.

Trīs stundas vēlāk pirmo atrādīšanos saviem skatītājiem piedzīvos arī Artūra Visocka – Rubeņa vadītā vīriešu komanda BK “Liepāja”, kas aizvadīs ceturto pārbaudes spēli: 27.augustā slēgtajā spēlē ar 80:59 pārspēta Lietuvas 2.līgas (NKL) komanda “Neptunas – Akvaserviss”, 4.septembrī Rīgā uzvarēta “Latvijas Universitātes” vienība ar 92:81, bet tieši pirms nedēļas Ventspilī piekāpāmies BK “Ventspils” ar rezultātu 74:84. Ventspilnieki līdz šim uzvarējuši visās trijās pārbaudes spēlēs, pārspējot BK “Jelgava”, liepājniekus un Klaipēdas “Neptunas” pirmo komandu. Ventspils rindās ir atrodami iepriekš Liepājas formās redzētie Artūrs Ausējs, Andrejs Šeļakovs un vēl pagājušajā sezonā viens no mūsu komandas līderiem Guntis Sīpoliņš. Pagājušajā sezonā starp abiem Kurzemes klubiem izvērtās ne tikai saspringtas spēles, bet arī intriga par uzvarētāju tika saglabāta līdz pat spēļu pēdējām sekundēm, un tikai vienā no sešām spēlēm (ieskaitot pārbaudes spēli Ventspilī) uzvarētājs bija pārāks ar vairāku uzbrukuma tiesu. Kā spēle ritēs trešdien, aicinām Jūs noskaidrot Liepājas Olimpiskajā centrā.

Ieeja skatītājiem ar derīgu “Covid-19” sertifikātu, pārslimošanas sertifikātu vai testu bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *