Junioriem smags zaudējums pret Kandavu, kungi šodien dodas uz Pērnavu

Vakar 5.oktobrī savā pirmajā mājas spēlē “Ramirent NBL” turnīrā šajā sezonā mūsu juniori neatrada pretargumentus spēcīgajai un pieredzējušai “Kandava/Anzāģe”, zaudējot ar 58:101.

Savukārt, savu otro spēli jaunajā sezonā “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgā” šodien aizvadīs BK “Liepāja”, kas viesos Pērnavā tiksies ar lielām ambīcijām esošo Pērnavas Ostas jeb “Pärnu Sadam” komandu. Mača sākums pulksten 19:00 un spēli translēs Igaunijas Delfi šeit ir links uz tiešraidi: https://sport.delfi.ee/artikkel/94778609/tana-delfi-tv-s-parnu-sadam-teeb-liigahooaja-avaetteaste-kodusaalis

Junioriem otrajā sezonas spēlē pretī stājās ne tikai ļoti pieredzējusi komanda, bet pat arī kāds īpašs spēlētājs – šīs vasaras Tokijas Olimpisko spēļu čempions Kārlis Pauls Lasmanis, kurš savu profesionālā basketbolista karjeras sākuma stadijā divas sezonas pavadīja Liepājā. Mūsu komandā, turpretī, joprojām nevarēja palīdzēt vairāki spēlētāji (Frederiks Meinarts, Raivo Cālītis), Kristofers Pūlītis un Kristers Matisons, joprojām atgūstas pēc savainojumiem, Kristaps Soldatenoks arī atgūst sportisko formu un gaida savu debiju Liepājā, bet Juris Vītols ir nozīmīgs spēlētājs BK “Liepāja” komandā, kamēr nav atveseļojies Renārs Birkāns. Savukārt, pirmo reizi Liepājas formā laukumā devās slaidais talsenieks Henriks Bajārs (19 gadi, 213cm).

Jau no spēles sākuma vadībā atradās viesi, pēc aizvadītām 5 minūtēm esot vadībā ar 13:2, bet pirmo ceturtdaļu noslēdzot ar 26:10. Šāda tendence turpinājās visas spēles gaitā un apliecinot, ka ar novājinātu sastāvu mūsu komandai nav pa spēkam cīnīties par uzvaru pret kandavniekiem. Puslaika rezultāts 27:47, bet mačs noslēdzās ar 58:101. Gustavs Jakubauskis bija šīs spēles rezultatīvākais liepājnieku spēlētājs ar 17 punktiem, bet tikai 16 gadus jaunais Emīls Vizulis lieliski izmantoja sev atvēlēto laiku, 25 spēles minūtēs gūstot 11 punktus, izcīnot 7 atlēkušās bumbas un atdodot 2 rezultatīvas piespēles. Henriks Bajārs debijas mačā tika pie 6 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām zem groziem. Mūsu komanda pieļāva 31 kļūdu (viesiem 13), kas noteikti bija viens no galvenajiem zaudējuma iemesliem. Kārlis Lasmanis Liepājā atzīmējās ar 20 punktiem un 10 bumbām zem groziem. Kandavnieku rindās rezultatīvākais spēlētājs bija kāds cits bijušais augstākās līgas basketbolists – Mārcim Saulītim 27 punkti un 16 izcīnītas bumbas zem groziem.

BK “Liepāja/LSSS” nākošo spēli aizvadīs jau 8.oktobrī pulksten 19:30 izbraukumā tiekoties ar “Spars/Ventspils Augstskolas” komandu.

Trešdien pulksten 19:00 BK “Liepāju” pie sevis uzņems Pērnavas komanda, kas sāpīgi neiekļuva FIBA Eiropas kausa grupu turnīrā, kvalifikācijas turnīra pusfināla spēlē piekāpjoties Izraēlas čempionāta septītajai spēcīgākajai komandai “Ironi Ness Ziona”. Pērnās sezonas Igaunijas sudraba medaļniecei šis būs pirmais mačs “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” čempionātā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *