Meitenes no Rīgas pārved pārliecinošu uzvaru pār Juniorēm

Šodien otro spēli sezonā aizvadīja SBK “Liepāja/LSSS”, izbraukumā dominējot jau no pirmās spēles minūtes, izcīnot pirmo uzvaru sezonā ar 71:37 pār BJBS “Rīga Juniores/LU” vienību.

Kopš pirmās sezonas spēles pagājusi vairāk kā nedēļa (2.oktobrī pret “TTT Rīga” 68:89), un šodien mūsu komanda devās uz Rīgu pēc pirmās uzvaras, jo pretiniekos līdz šim visās spēlēs pārspētā “junioru” komanda, pēdējo reizi 16.septembrī ar 75:50. Sastāvs gan bija nedaudz novājinātā sastāvā, jo pirmajā mačā potītes savainojumā iedzīvojās Enija Ķīvīte un vēl nav atlabusi par visiem 100%.

Spēli Rīgā iesākām ar Maiju Gertsoni, Ketiju Vihmani, bijušo “juniori” Paulu Kļeščovu, Raivitu Koreņiku un Elviju Veršeli. Pirmās divas minūtes aizritēja bez gūtajiem punktiem līdz Raivita Koreņika atklāja mača rezultātu, kura minūti vēlāk palielināja rezultātu arī realizējot metienu no tuvas distances (4:0). Mājiniecēm Kate Kondratjeva 4.minūtes vidū gūst pirmo grozu “juniorēm”, kam seko iespaidīgs mūsu komandas spēles nogrieznis, kad triju minūšu laikā liepājnieces guva 11 punktus pēc kārtas un jau ielika nopietnus pamatus uzvarai (15:2). Uz mājinieces Cīrules vienu precīzu sodiņu Kitija Muzikante atbildēja ar tālmetienu un uz tablo jau 18:3. Mūsu meitenes nedaudz samazināja apgriezienus, bet tik un tā pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar lielu pārsvaru (22:6).

Otrajā ceturtdaļā spēles gaita izlīdzinājās, mājiniecēm jau daudz produktīvāk darbojoties uzbrukumā, taču apdraudēt liepājnieču dominanci neizdevās, pēc puslaika mūsu meitenēm 13 punktu pārsvars 32:19. Iespaidīgu statistiku jau pirmajā spēles daļā iekrāja mūsu vienīgā leģionāre Maiara Pereira, kura laukumā pavadot tikai mazliet vairāk par 9 minūtēm iekrāja 10 punktus un 12 atlēkušās bumbas zem groziem. Vihmanei puslaikā 7 punkti nieka 5 minūtēs, Koreņikai 6, Muzikantei 5 punkti.

Trešajā ceturtdaļā spēles gaita nemainījās, liepājniecēm droši kontrolējot spēles gaitu, pēc Koreņikas pustālā metiena SBK “Liepāja/LSSS” 25.spēles minūtē pietuvojās 20 punktu robežai (42:23), bet Grigorjeva pēc Muzikantes piespēles sasniedza šo “apaļo” pārsvaru 28.minūtē (48:28), savukārt, pēc trim ceturtdaļām uz tablo 50:31.

Lai arī jau spēles sākums ļoti iespaidīgs izdevās mūsu meitenēm, tad ceturtās ceturtdaļas pirmajās trīs minūtēs vēl lielāku jaudu apliecināja “vēja pilsētas” meitenes, gūstot 12 punktus pēc kārtas un pēc Gertsones tālmetiena 62:31. Ap šo trīsdesmit punktu pārsvaru arī aizritēja atlikušās septiņas spēles minūtes, pēdējo grozu spēlē gūstot Pereirai rezultāts pirmajā liepājnieču uzvarā 71:37.

Rezultatīvākā spēlē laukumā kopumā esot tikai 14 minūtes un 17 sekundes bija Maiara Pereira Dias, kurai 14 punkti, 15 atlēkušās bumbas un 8! izprovocētas piezīmes rīdziniecēm. Iespaidīgu “double – double” noformēja arī Koreņika, kurai 12 punkti un 10 bumbas zem groziem (5 uzbrukumā), Grigorjevai 10 punkti un 6 atlēkušās bumbas. Vihmane 9 ačiem pievienoja 6 rezultatīvas piespēles un 3 pārtvertas bumbas. Gertsonei 9 punkti (3p. 3/4), 4 atlēkušās bumbas, Muzikantei un Šmitei pa 5 punktiem, Kļeščovai 4 punkti, 4 atlēkušās bumbas un 5! pārtvertas piespēles, Brikmanei 3 punkti. Veršele un Urtāne pie punktiem netika, taču Veršelei 5 atlēkušās, 2 pārtvertas piespēles un 1 bloķēts metiens.

Mājinieču rindās rezultatīvākā bija Šarlote Pētersone, kurai 11 punkti un 4 pārtvertas piespēles.

Turpmāk mūsu meitenes dosies tālā divu spēļu izbraukumā uz Tallinu, kur šajā nedēļas nogalē tiksies ar “Tall Tech/Nordaid” un “Tallinas Universitātes” komandām.

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *