Meitenes no Tallinas brauc ar perfekto 2 no 2!

Otrajā dienā otrā uzvara – novājinātā sastāvā mūsu meitenes pārspēj arī “Tallinas Universitātes” komandu, un no pirmā ārzemju brauciena SBK “Liepāja/LSSS” atgriežas ar perfekto bilanci un divām uzvarām.

Pirms spēles. Rūdolfa Rozīša trenētajām meitenēm izdevās lieliska pirmā diena Igaunijas galvaspilsētā – pēdējās trīs minūtēs liepājnieces atspēlējās un pieveica spāņu speciālista Serhio Riko trenēto “TalTech”. Tagad jātēmē uz “dubli” – pirms nedēļas no Tallinas ar divām uzvarām aizbrauca Katrīnas Trankales pārstāvētie Šauļi. Ketija Vihmane sestdien pirmajā puslaikā guva savainojumu un nevarēs piedalīties nākamajās spēlēs. Savainojuma dēļ pašlaik nevar spēlēt arī Enija Ķīvīte. Pēc sestdienas uzvaras pār “TalTech”, mūsu komanda sadziedēja brūces un mobilizējās otrajai spēlei divās dienās, kas, ņemot vērā ierobežoto sastāvu, bija īpaši svarīgi. Lielisku darbu ar meitenēm paveica mūsu fizioterapeite Ance Zariņa, un liepājnieces devās cīņā par trešo uzvaru sezonā.

Tallinn University vs Liepāja/LSSS

Jannes Šasminas trenētā Tallinas Universitāte faktiski balstījās uz piecām spēlētājām – ārējā līnijā Birgitu Pīburu, Meriki Andersoni un Janni Svilbergu, bet priekšējā līnijā uz Lainu Mesilu-Kārmanu un Martu Oinitšu. Liepājai, neraugoties uz divām savainotām spēlētājām, sastāvs bija dziļāks. Andersone, Mesila-Kārmana un Svilberga trijatā sameta 52 punktus, kamēr liepājniecēm uzbrukumu varēja pabeigt jebkura.

Maija Gertsone otro spēli pēc kārtas realizēja piecus trīspunktu metienus, divās cīņās trāpot 10 no 19 mēģinājumiem. Elvija Veršele, Raivita Koreņika un Majara Pereira cīņā ar garāko Mesilu-Kārmanu izcīnīja daudz atlēkušo bumbu, bet Paula Kļeščova labi saasināja. Palīdzēja arī labākas sekmes metienos no distances. Liepājnieces iemeta 9 no 31 trīspunktu metiena, kamēr mājinieces – 4 no 19.

WBBL, 17. oktobris, Tallina

Tallinn University – Liepāja/LSSS 63:70 (11:8, 14:22, 17:23, 21:17)
Tallinn: Anderson 27 (2p 4/9, 3p 3/11, 1p 10/14; 6ab, 4rp, eff 16), Mesila-Kaarmann 14 (2p 7/18, 3p 0/2, 1p 0/2; 14ab, 4rp, 5bm, eff 20), Svilberg 11 (2p 4/7, 3p 1/3; 7ab, 5pp, eff 11), Piibur 7 (5ab, 3rp), Oinitš 2 (5ab, 3rp), Toks 2, Kuusk, Kalmann, Eerikson. Trenere Janne Schasmin.
Liepāja: Gertsone 19 (2p 1/5, 3p 5/9, 1p 2/2; 5rp, eff 17), Veršele 13 (2p 4/7, 3p 0/2, 1p 5/6; 7ab, eff 14), Kļeščova 10 (7ab), Muzikante 8, Pereira 7 (6ab), Šmite 5, Koreņika 4 (11ab), Urtāne 4, Brikmane (5pp), Grigorjeva; Vihmane. Treneris Rūdolfs Rozītis.
Tiesneši: R. Kobin, A. Moor, P. Parnala.

Ar šo uzvaru oficiālajā WBBL mājas lapā mūsu komanda  ierindojas 1.vietā (7 punkti, 3-1 uzvaru/ zaudējumu bilance).

Nākošo spēli liepājnieces aizvadīs jau trešdien, 20.oktobrī pulksten 18:00 Klaipēdā, kur tiksies ar pirms šīs sezonas pārspēto “Neptunas”.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *