Jauna lappuse BK Liepāja vēsturē – jauns turnīrs, jaunas iespējas

Otrdien 19.oktobrī tiek dots starts jaunam starptautiskam basketbola turnīram vīriešiem – Eiropas Ziemeļu Basketbola Līgai, kurā pirmo spēli tā vēsturē spēlēs liepājnieki Valmierā tiekoties ar “Tartu Universitātes” vienību.

Domas par šāda turnīra izveidi tā organizatoram Edgaram Zanderam bija jau aptuveni gadu, un, pateicoties pieredzei sieviešu turnīra organizēšanā kā arī pietiekami lielā komandu atsaucība šim turnīram ļāva tapt jau šajā rudenī. Arī liepājnieki tika uzrunāti jau pasen, un mums nebija šaubu, ka šāds turnīrs ir nepieciešams. Plašāk par dalībniekiem un izspēles kārtību lasīt šeit:

https://sportacentrs.com/basketbols/eirokausi/02092021-liepaja_un_valmiera_startes_eiropas_zieme

https://sportacentrs.com/basketbols/eirokausi/14102021-valmiera_19_20_oktobri_uznems_ziemelu_lig

Turnīra izspēles kārtība paredz sabraukuma formātu, un pirmais šī turnīra posms risināsies Valmierā 19., 20.oktobrī. Tajā piedalīsies mājinieki “Valmiera Glass/ViA”, Igaunijas “Tartu Universitāte/ Maks & Moorits”, Polijas “Anwil Wloclawek” un mūsu BK “Liepāja”. Šajā sabraukumā liepājnieki spēlēs pret mājiniekiem 20.oktobrī, bet pirmo spēli šajā turnīrā, kas būs arī pirmā spēle šī jaunā turnīra “ENBL” vēsturē. Visas spēles no Valmieras translēs “Best4Sport.TV” kanāls. 

ENBL kalendārs, 19.-20. oktobris

Diena Laiks Spēle
19.10 16:00 Liepāja – Tartu
18:45 Atklāšanas ceremonija
19:00 Anwil – Valmiera
20.10 16:00 Tartu – Anwil
19:00 Valmiera – Liepāja

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *