Igaunijā zaudējām spēli un traumās iedzīvojās divi mūsējie

Neveiksmīga spēle BK “Liepāja” šodien noslēdzās Igaunijā, kur pie uzvaras tika mājinieki KK “Viimsi/Sportland”, bet divi liepājnieki guva savainojumus.

“PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” spēlē Tallinas piepilsētā šodien BK “Liepāja” piekāpās Ronalda Zaķa pārstāvētajai “Viimsi” ar rezultātu 69:81, kaut vēl 5:36 līdz pamatlaika beigām pēc lieliskas Vernera Koha spēles izdevās pietuvoties līdz 4 punktu starpībai (59:63), taču divi ātri mājinieku trejači apslāpēja mūsējo cerības uz sekmīgu iznākumu. Ar rezultātu 81:69 trešo uzvaru sešās sezonas spēlēs izcīnīja KK “Viimsi/Sportland”, sarūpējot mūsējiem sesto zaudējumu. Divas nepatīkamas epizodes atgadījās spēlē, jo jau pirmajā puslaikā Renārs Birkāns caurgājienā satraumēja celi, un otrajā puslaikā mūsu pamata saspēles vadītājs laukumā nedevās, kā arī Roberts Bērziņš savā caurgājienā apspēlējot pretspēlētāju savainoja potīti un bija spiests pamest laukumu ar komandas biedru palīdzību.

Šajā spēlē rezultatīvākie BK “Liepāja” rindās bija Verners Kohs, kuram 27 punkti (3p. 4/8, 1p. 7/7) kā arī 7 bumbas zem groziem un Zigmārs Raimo, kurš noformēja “double-double” ar 10 ačiem un tik pat bumbām zem groziem kā arī diviem bloķētiem metieniem.

Līdz nākošajai spēlei mūsu komandai ir 2 nedēļas, jo tikai 21.novembrī viesosimies atkal Tallinas pusē, kad tiksimies ar “Tallinas Kalev”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *