Juniori atgriežas Ramirent NBL cīņās

Pēc ilgās valstī pauzes, kas bija saistīts ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, arī mūsu juniori atsāk dalību “Ramirent NBL” turnīrā šodien spēlējot Ķekavā, bet sestdien Tukumā.

Līdz šim pēdējo spēli BK “Liepāja/LSSS” aizvadīja 16.oktobrī, kad savā laukumā piekāpās BK “Talsi” vienībai ar 60:81. Pēc Latvijā noteiktajiem ierobežojumiem, kā rezultātā tika liegta dalība “Ramirent NBL” turnīrā kā arī tikai īpašos apstākļos varēja notikt treniņi, mūsu juniori dziedēja savainojumus un gatavojās atgriezties sacensībās. Šajā sezonā jaunie liepājnieki joprojām nav aizvadījuši nevienu spēli pat tuvu savam optimālajam sastāvam, jo dažādās veselības likstas ir liegušas spēlēt Henrikam Bajāram, Jurim Vītolam, Kristoferam Pūlītim, Gustavam Jakubauskim, Frederikam Meinartam un citiem, taču beidzot lielākais vairākums no šiem puišiem varētu atgriezties laukumā. Protams, līdz talantīgā liepājnieka Kristera Matisona atgriešanās vēl būs jāpagaida, jo agrā pavasarī Kristeram tika veikta ceļgala krustenisko saišu operācija.

Mūsu šīsdienas pretinieki BK “Ķekava” neaizvada to stabilāko sezonu, kas ķekavniekus ierindo 7.pozīcijā (mūsējie ir 10.vietā pagaidām bez uzvarām). BK “Ķekava” četrās spēlēs ir izcīnījusi tikai divas uzvaras, pārspējot “Tukuma/TSS” (84:69) un “Rīga/DSN” (90:84) komandas, bet zaudējumi piedzīvoti pret BK “Jelgava” (mājās ar 60:72) un pret “RTU” izbraukumā (63:86). Pēdējā spēle pret “RTU” tika aizvadīta pavisam nesen, proti, 19.novembrī, tādējādi ķekavnieki jau ir sajutuši spēles garšu pēc mēneša dīkstāves. Mūsējiem vēl šī sajūta būs jāatgūst. Taču ceram uz jaunības azartu, uz izsalkumu spēlēt un turam īkšķus par liepājniekiem. Spēle Ķekavā sāksies 23.novembrī pulksten 19:00. Spēles tiešraide šoreiz, diemžēl, netiks nodrošināta.

Nākošā spēle mūsu junioriem notiks sestdien 27.novembrī pulksten 19:00 Tukumā pret vietējo BS “Tukums/TSS”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *