Juniori viesos piekāpjas “Kandava/Anzāģe” komandai

Šodien “Ramirent NBL” turnīra spēlē mūsu juniori piekāpās Rietumu grupas līdervienībai “Kandava/Anzāģe” ar rezultātu 71:105.

Uz devīto šīs sezonas spēli BK “Liepāja/LSSS” devās ar kārtējo eksperimentālo sastāvu: bez Gustava Jakubauska, Pētera Salmiņa un trīs spēļu rezultatīvākā (20 punkti vidēji) juniora Oskara Hlebovicka, jo šie jaunieši ir svarīgi rotācijas spēlētāji pirmajā komandā, kas rītdien Liepājā aizvadīs pēdējo mājas spēli šajā gadā uzņemot BK “Ogre”. Savukārt, savu debiju “Ramirent NBL” turnīrā šajā sezonā piedzīvoja Dāvis Kočetkovs.

Pirmā ceturtdaļa aizritēja līdzīgā cīņā, bet ar mājinieku pārsvaru. Pēc kandavnieka Savčenko realizētā trejača mājinieki noslēdz pirmo ceturtdaļu ar plus 3 (26:23). Otrā ceturtdaļa izrādījās izšķirošā šajā spēlē, jo tā tika zaudēta ar 18:36, un pēc puslaika starpība bija praktiski neatspēlējama (-21, 41:62). Trešajā spēles ceturtdaļā atsevišķi rēķinot tika fiksēts neizšķirts, bet jau noslēdzošajā ceturtdaļā kandavnieki apliecināja savu enerģiju un pārspēku, spēli noslēdzot ar pārliecinošu uzvaru 105:71.

Līdz ar šādu iznākumu “Kandava/Anzāģe” joprojām ir viena no divām Rietumu grupas komandām, kas šajā sezonā spēlē perfekti – septiņās spēlēs septiņas uzvaras. Otrai mūsu grupas komandai BK “Saldus” ir seši panākumi sešās spēlēs un noteikti abu komandu gaidāmās spēles rada papildus intrigu, lai noskaidrotu mūsu grupas spēcīgāko vienību. 22.decembrī Saldū notiks abu vienību pirmā tikšanās. Vēl šo vadošo tandēmu var izjaukt BK “Jelgava”, kurai ir trīs spēles pret šīm abām komandām, bet šobrīd ar 6-1 jelgavnieki atrodas 3.vietā. Mūsu komandai, savukārt, šī bija astotā neveiksme deviņās spēlēs.

BK ”Liepāja/LSSS”: K.Pūlītis 16p. (3p. 4/6, 3ab), F.Meinarts 12p. (3p. 1/2), R.Cālītis 12p. (3p. 1/1, 1p. 5/6, 7rp, 2pb), R.Frāms 12p. (3p. 1/1, 2p. 3/5, 1.p. 3/3, 7ab), E.Vizulis 5p. (7ab, 2rp), K.Soldatenoks 5p. (1ab, 1pb), E.Brežinskis 4p. (5ab, 3rp, 1pb), D.Kočetkovs 3p. (3p. 1/1, 1rp), H.Bajārs 2p. (3ab, 2pb, 2 bloki), A.Vuciņš 0p. (1ab, 7rp).

Nākošā spēle BK “Liepāja/LSSS” paredzēta Liepājā 21.decembrī pret “Spars/VeA”, taču saslimstības dēļ, visticamāk, šī spēle nenotiks. Iespējams, ka mums izdosies atrast citu pretinieku pret kuru spēlēt otrdien. Informācija tiks precizēta, tāpēc sekojot informācijai mūsu sociālajos kontos un šeit mājas lapā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *