Trešdien kungi dosies uz Rīgu pēc revanša pret ”LU”

Trešdien 22.decembrī šī gada iepriekš pēdējo spēli aizvadīs BK “Liepāja”, kas “PafBet Latvijas – Igaunijas” līgā centīsies revanšēties “Latvijas Universitātes” komandai par zaudējumu pirmajā tikšanās reizē Liepājā.

Uz Rīgu mūsu komanda dodas itin labā noskaņojumā, jo skaitot kopā visus turnīrus pēdējās septiņās spēlēs ir izcīnītas sešas uzvaras (“PafBet” turnīrā pār “Tallinas Kalev” un BK “Ogri”, “ENBL” turnīrā pār “Borisfen”, “Užavas kausā” “divreiz pār BK “Jelgavu” un vienreiz pār BK “Ventspili”), bet vienīgais zaudējums piedzīvots 11.decembra izbraukuma spēlē Raplā pret ‘”Avis Utilitas Rapla”. Vienlaikus, protams, ka reiz piedzīvotais zaudējums Latvijas nepiekāpīgiem studentiem liek būt modriem. Arī “LU” komanda aizvada kārtējo veiksmīgo posmu, kuri izcīnījuši četras pārliecinošas uzvaras “Latvijas basketbola Užavas kausā” pa divām reizēm pārspējot BK “Saldu” (divu spēļu summā +41) un BK “Līvāni” (divu spēļu summā +102). Savukārt, ceturto uzvaru “PafBet” turnīrā studenti guva sekmīgi aizvadot spēles izskaņu 18.decembrī, kad ar rezultātu 68:60 savā laukumā pārspēja “Valmiera Glass/ViA”.

Šobrīd “Latvijas Universitāte” ar četriem panākumiem 10 spēlēs ieņem 9.pozīciju, bet liepājnieki arī 10 spēlēs atrodas vienu vietu zemāk ar trim uzvarām un septiņiem zaudējumiem. Pirmajā abu komandu savstarpējā tikšanās reizē Liepājā 13.oktobrī “LU” bija pārāki ar rezultātu 77:72, kas nozīmē, ka mūsu komandai ir nepieciešama uzvara, vēlams, ar +6, lai pret studentiem būtu pārsvars arī divu spēļu summā.

Mačs Rīgā “Rimi Olimpiskajā Centrā” sāksies samērā agri, jau pulksten 17:00 un spēlei līdzi varēs sekot SportaCentrs.TV tiešraidē šeit: https://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/live/16122021-b_lu_liepaja_b_br_pafbet_latvijas_igaunij

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *