Šodien Liepājā sākas īsais ENBL sabraukuma posms, liepājnieki trešdien pret Šauļiem

18.un 19.janvārī Liepājā notiks Eiropas Ziemeļu Basketbola Līgas sabraukuma posms, kurš gan sanācis īsāks kā cerēts dēļ Čehijas komandas “Basket Brno” saslimšanas. Liepājā divas spēles aizvadīs Lietuvas “Šiauliai-7bet”, Igaunijas “Tartu University Maks & Moorits” un, protams, mūsējie – BK Liepāja.

 

Jau uzsākot šo basketbola sezonu tika apstiprināta jaunā starptautiskā turnīra izspēles kārtība un sabraukuma posmi – liepājniekiem tādi plānoti trīs: pirmais posms notika 2021.gada 19. un 20.oktobrī Valmierā (zaudējums pret “Tartu” ar rezultātu 53:61, uzvara pār “Valmieru” ar 82:69), viena spēle tika izspēlēta Liepājā pagājušā gada 4.decembrī pret “Borisfen” uzvara ar 95:88. Šajā gadā tika plānoti divi sabraukuma posmi, katrā aizvadot pa divām spēlēm. Kā pirmais tieši šodien un rīt Liepājā, kad tika plānotas četras spēles ar BK Liepāja, Tartu Universitātes, Šauļu un Basket Brno dalību. Liepājniekiem būtu jāspēlē pret Šauļu un Brno komandām. Taču, “dzīvē viss ir savādāk”, un Liepājā šajās dienās Čehijas komandu neredzēsim. Saslimšana otrās lielākās Čehijas pilsētas komandā ieviesa korekcijas spēļu kalendārā, tāpēc tikai divas spēles notiks šajā reizē Liepājā. Savukārt, iepriekš pēdējais posms BK “Liepāja” tika plānots 9. un 10.februārī Šauļos, kur pretiniekos “uz papīra” visstiprākās šī turnīra komandas kā Krievijas “Enisey”, kas piedalās VTB-Līgā un Polijas “Anwil”.

Liepājas posma kalendārs:

18.01.2022. plkst. 16:00 “Šiauliai-7bet” – “Tartu University Maks & Moorits”

19.01.2022. plkst. 19:00 BK “Liepāja” – “Šiauliai-7bet”

Biļetes uz “ENBL” Liepājas posma spēlēm nopērkamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī “Liepājas Olimpiskā centra” kasē. Biļešu maksa no 1 līdz 3 eiro, bet pensionāriem ieeja bez maksas. Spēles tiek organizētas pēc valdības noteiktā “zaļā” drošības līmeņa noteikumiem.

Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas, tai skaitā bērni, kuri ir vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19 infekciju.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Pasākumā sejas maskas lietošana obligāta un jāievēro 2m distance! 

Tiekamies Liepājas Olimpiskajā centrā un Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *