Trešdien Liepājā uzņemsim spēcīgo Čehijas Basket Brno vienību

2.martā pulksten 19:00 BK “Liepāja” savā laukumā aizvadīs piekto spēli “ENBL” turnīrā, kad pirmo reizi mūsu Kluba vēsturē tiksies ar Čehijas vīriešu basketbola klubu. Šoreiz pretiniekos vieni no turnīra favorītiem, otrās lielākās Čehijas pilsētas komanda “Basket Brno”.

Komanda “Brno” Liepājā ieradīsies pirmo/ otro reizi, jo kā komanda no pilsētas Brno jau viesojās mūsu pilsētā, kad sieviešu turnīrā “EWBL” 2020.gada 10.janvārī  tikās ar mūsu dāmu komandu par kuru izrādījās pārākas. Brno pilsētas sieviešu komanda startē zem nosaukuma “Basket Zabiny Brno”. Taču vīru vienība ir “Basket Brno”, kura Liepājā tika gaidīta šī gada 18.janvārī. Tikai dažas dienas pirms Liepājas posma, Brno vienībā tika konstatēta saslimšana ar “Covid-19”, kā rezultātā Čehijas vienība nevarēja ierasties un plānoto četru spēļu vietā Liepājā notika tikai viena (Šauļi pret Tartu), bet atceltās spēles pret Brno notiek marta sākumā. 1.martā Rīgā “Basket Brno”, uzvarot tikai ceturto ceturtdaļu, izrāva uzvaru pār “Tartu Universitāti” ar rezultātu 87:81, bet mūsu komandai otrais piegājiens tikties ar šo Čehijas klubu notiks 2.martā.

Līdz šim “Brno” komanda ir aizvadījusi vairākas sarežģītas spēles. Tā bez jau 1.martā izcīnītās uzvaras spēles galotnē pret “Tartu”, lai arī vēl 4.ceturtdaļā atradās iedzinējos ar -10 (53:63), 2.decembrī Tartu hallē tikai galotnē nolauza sīksto vidzemnieku pretestību (79:77), 28.decembrī otrajā papildlaikā ar 107:104 pārspēja Šauļus. Vieglākā uzvara Čehijas komandai nāca 1.decembrī Tartu, kad ar 88:67 tika pārspēta Baltkrievijas komandu BC “Borisfen”. Savukārt, divi zaudējumi “Brno” tika piedzīti decembrī, kad 1.decembrī piekāpās Polijas smagsvaram “Anwil” ar 82:86, bet 29.datumā spēles galotnē pret BC “Enisey” (83:88).

Savukārt, BK “Liepāja” līdz šim aizvadītajās četrās spēlēs tikusi pie divām uzvarām (pār Valmieru un “Borisfen”), piedzīvojot divus zaudējumus (Tartu un “Anwil”). Visticamāk, ka iepriekšējā nedēļas nogalē paredzētā spēle pret Krievijas klubu “Enisey” tā arī netiks izspēlēta, tādēļ arī turnīra tabulā gaidāmas izmaiņas, kas būs saistītas ar Krievijas un Baltkrievijas komandu izslēgšanu no šī turnīra. Pašlaik, ierindojot komandas no uzvaru skaita, situācija ir sekojoša: 1.Anwil 5-0, 2.Enisey 4-0, 3.Basket Brno 3-2, 4.Šauļi 3-2, 5.Tartu 3-2, 6.Liepāja 2-2, 7.Valmiera 6-0, 8.Borisfen 6-0.

No 1.marta tiek atcelti vairāki ierobežojumi skatītājiem, jo skatītāju skaits netiek ierobežots līdz 500 (šobrīd maksimāli pieļaujamais ir 3000), kā arī skatītājiem nav nepieciešams iegādāties personalizētas vietas. Līdz ar to, cerams, skatītāju skaits, kas vēlēsies atbalstīt mūsu komandu spēlē pret Čehijas “Basket Brno” būs ievērojami kuplāks.

Arī šajā spēlē, kā jau katrā šīs sezonas BK “Liepāja” mājas spēlē, izspēlēsim mūsu sadarbības partnera “Sportland” dāvāto dāvanu karti 100 eiro vērtībām, kā arī laikā piedāvāsim skatītājiem dažādus citus konkursus, atrakcijas, dzīvo mūziku “Jautro sienāžu” izpildījumā, kā arī patīkamu basketbola gaisotni.

Biļetes uz BK “Liepāja” mājas spēli nopērkamas visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās, kā arī “Liepājas Olimpiskā centra” kasē. Biļešu maksa no 1 līdz 3 eiro, bet pensionāriem ieeja bez maksas. Savukārt, uz SBK “Liepāja/LSSS” spēli ieeja bez maksas.

Spēles tiek organizētas pēc valdības noteiktā “zaļā” drošības līmeņa noteikumiem.

Ņemot vērā Latvijā noteiktos Covid-19 ierobežojumus publisku pasākumu rīkošanai, pasākums tiks rīkots pēc zaļā drošības līmeņa un to var apmeklēt TIKAI vakcinētas un Covid-19 pārslimojušas personas (izņemot bērnus līdz 17 gadu vecumam), kuri ir vakcinēti vai pārslimojuši Covid-19 infekciju.

Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts. Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.

Pasākumā sejas maskas lietošana obligāta un jāievēro 2m distance! 

Tiekamies Liepājas Olimpiskajā centrā un Atbalsti Sa-Vējos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *