Meitenes Liepājā sadalīs LSBL medaļu komplektus

Šajā nedēļas nogalē Liepājas Olimpiskajā centrā tiks sadalītas LSBL (Latvijas Sieviešu Basketbola Līgas) medaļas, četrām labākajām komandām sacenšoties pusfinālā piektdien, savukārt, sestdien aizvadot cīņas par medaļām. Liepājnieces piektdien laukumā dosies pulksten 18:30.

 

Raibiem notikumiem bagātā BBL, jeb visu triju Baltijas valstu apvienotajā turnīrā pilnajā sezonā, kad Elites divīzijā pilnus divus apļus izspēlēja visas 12 labākās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas komandas, par čempionēm tika kronēta “TTT Rīga”, kas saistošā finālā Lietuvas pilsētā Jonava pārspēja Lietuvas spēcīgāko komandu Viļņas “Kibirkštis-MRU” ar rezultātu 68:62. Par trešo vietu šajā turnīrā triumfēja Klaipēdas “Neptunas”, kas burtiski izrāva papildlaiku, atspēlējot 15 punktu deficītu, un ar rezultātu 72:68 triumfēja pār “RSU”.

Mūsu komanda šajā turnīra fāzē nepiedalījās, jo tieši pret “RSU” tika piedzīvoti divi zaudējumi, 1/4 fināla sērijā piekāpjoties summā ar -9. Pret “RSU” SBK “Liepāja/LSSS” ir aizvadījusi pēdējās trīs spēles (12.marta regulārās sezonas un 16., 19.marta spēles 1/4 finālā). Tā nu ir sanācis, ka pret “RSU” arī nākošo spēli aizvadīs liepājnieces, kad jau LSBL turnīra pusfinālā centīsies pārspēt talantīgo “Rīgas Stradiņu Universitātes” vienību.

LSBL turnīrs arī šajā sezonā būs ļoti īss, kad tikai labākās četras komandas aizvadīs izslēgšanas spēles divās dienās (piektdien pusfināls, sestdien spēles par medaļām). Labākās četras vienības tika noteiktas divos ceļos – vispirms, labākās trīs Latvijas komandas pēc BBL regulārās sezonas rezultātiem automātiski garantēja iekļūšanu Final 4, taču pēdējo komandu noskaidroja izslēgšanas spēļu priekšsacīkstēs, kas tika izspēlētas aizvadītajā nedēļas nogalē Ogres 1.vidusskolā, kad Elites grupas divas komandas (BJBS “Rīga/Juniores” un “Daugavpils Universitāte”) un divas LSBL B grupas labākās komandas (“Ogres Kolibri” un “RSU-2”) divu dienu turnīrā noskaidrojot labāko vienību, kas pievienojās trim labākajām Elites grupas komandām. Ogrē divas uzvaras izcīnīja “Daugavpils Universitāte”, kas pusfinālā ar 74:55 pārspēja “Ogres Kolibri”, bet fināla spēlē ar rezultātu 75:58 pārspēja “RSU-2”. Līdz ar to Liepājā par LSBL medaļām cīnīsies: “TTT Rīga”, SBK “Liepāja/LSSS”, “RSU” un “Daugavpils Universitāte”.

Šāds turnīrs Liepājā notiks jau otro reizi pēc kārtas, taču, kas ir svarīgi, šajā pavasarī zālē drīkst būt skatītāji, tāpēc visiem mūsu komandas atbalstītājiem aicinām būt kopā ar liepājniecēm šajā sezonas svarīgākajā turnīrā un būt kā īsts sestais spēlētājs, kas palīdz uzvarēt!

Šī turnīra spēlēs par skatītāju noskaņojumu rūpēsies pūtēju kopa “Jautrie sienāži”, tiks rīkoti skatītāju konkursi un visam pāri azartisks basketbols! Skatītājiem ieeja uz visām spēlēm ir bez maksas.

LSBL spēļu kalendārs Liepājas Olimpiskajā centrā

08.04.2022., pusfināla spēles

16:00 “TTT Rīga” – “Daugavpils Universitāte”

18:30 SBK “Liepāja/LSSS” – “RSU”

09.04.2022., spēles par medaļām

13:30 bronzas spēle

16:30 Fināls

Atbalsti Sa-Vējos, tiekamies LOC!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *