Šodien Ogrē mūsējie cīnīsies par uzvaru un sezonas turpinājumu

BK “Liepāja” šodien 20.aprīlī izbraukumā Ogrē centīsies otro reizi sezonā pārspēt BK “Ogre”, lai turpinātu šo sezonu un sērijas cīņas atgrieztos Liepājā

Pulksten 19:00 Ogres 1.vidusskolas zālē tiks dots starts LBL 1/4 fināla sērijas 3.spēlei, kurā liepājnieki centīsies beidzot tikt pie uzvaras, lai šī sērija un sezona nebeigtos jau 20.aprīļa vakarā, jo pēc iepriekšējām divām spēlēm ogrēnieši atrodas vadībā ar 2:0. Protams, uzdevums nav no vieglākajiem, taču, noteikti iespējams. Lai arī šajā sezonā Ogrē divās savstarpējās spēlēs pārāki ir bijuši tieši ogrēnieši, tomēr mūsu komanda prot apspēlēt BK “Ogre”, ko izdarīja savā laukumā pagājušā gada nogalē (18.decembrī), kad izcīnīja uzvaru ar 94:83. Savukārt, vēl pagājušās sezonas izskaņā, tieši Ogrē liepājnieki izcīnīja vienīgo uzvaru pār šo vienību, triumfējot 2021.gada 10.martā ar rezultātu 98:75. Jāsaliek kopā labākais no šīm divām spēlēm, kā arī no pēdējās abu komandu tikšanās reizes pagājušajā sestdienā Liepājā, kad mūsējie vadībā atradās vairāk par 30 minūtēm un vēl sākoties 4.ceturtdaļai bija labvēlīgs vēja pilsētas puišiem (71:60).

Eh, šīs spēļu galotnes. Tieši tā var teikt arī par 16.aprīļa maču Liepājā, kad tiešām, labā, skatāmā basketbolā notikumus lielākajā daļā spēles, kontrolēja mūsējie. Vadība spēlē tika audzēta no pirmajām minūtēm (10:5 pēc Bērziņa soda metiena, 22:15 pēc Birkāna trejača, utt.). Pirmo ceturtdaļu uzvarējām ar 22:17, puslaikā devāmies ar 46:45, kad pēdējās sekundes tālmetienu realizēja viesu uzbrucējs Magone. Pēc trešās ceturtdaļas vadība ar 71:60 (mirkli pirms tam arī tika fiksēts +13 (71:58)). Taču, noslēdzošā ceturtdaļa tika zaudēta. Zaudēta ļoti neveiksmīgi, kad ogrēniešu līderi realizēja pat 6! trejačus, pa diviem realizējot Sirsniņam, Antropam, bet viens Zēberga un Niksona kontā. Šajā ceturtdaļā pārāki izrādījās viesi (29:13) un arī spēlē triumfēja BK “Ogre” ar rezultātu 89:84.

Lai arī sērijā rezultāts ir 2:0 ogrēniešu labā, atliek vien atcerēties šī paša izslēgšanas turnīra pērnā gada notikumus, kad no labvēlīgā 2:0, bet jau mūsu komandas labā, valmierieši panāca 2:2 sērijā un viss izšķīrās tikai sērijas noslēdzošajā spēlē Liepājā, kad burtiski mača galotnē tika salauzta valmieriešu pretestība un jau nākamajā kārtā iekļuva mūsējie. Ko līdzīgu jācenšas atkārtot šoreiz BK “Liepāja”, kad, šķietami, esam nonākuši pie aizas malas – atkāpties vairs nav kur – jāuzvar un jāpagarina šī basketbola sezona!

Mačs Ogrē sāksies pulksten 19:00 un to translēs TV4 un sportacentrs.tv interneta portālā. Links uz spēli ir šeit: https://sportacentrs.com/sportacentrs_tv/live/18042022-b_ogre_liepaja_b_br_pafbet_lbl_1_4_finala

Par Liepāju, par Sa-Vējiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *