Igaunijā atkalredzēšanās ar Raimo, rīt Vanags un Helmanis pret saviem bijušajiem

Šodien 06.oktobrī BK “Liepāja” dodas pirmajā izbraukumā šajā sezonā tiekoties divās dienās ar diviem Igaunijas klubiem, attiecīgi, šodien “Kalev/Cramo”, bet rītdien ar “Avis Utilitas Rapla”.

Pēc sekmīgā sezonas sākuma, kad 30.septembrī iesākta “PafBet Latvijas – Igaunijas Līga” ar uzvaru savā laukumā pār “VEF Rīga” (98:93) gaidāmā divu dienu izbraukuma sērija nesolās būt vieglāka, jo pretiniekos pagājušās sezonas neveiksminieki, daudzkārtējie Igaunijas čempioni “Kalev/Cramo”, kuru rindās divi mums labi zināmi latvieši. Mārtiņš Meiers ir izīrēts no Francijas “Chalon”, un, kā zināms, savas profesionāļa gaitas iesāka tieši Liepājā tālajā 2010./11.gada sezonā, kad tika izīrēts liepājniekiem no BK “Ventspils”, savukārt, otrs enerģiskais latvietis Zigmārs Raimo 2020.gada rudenī Liepājai pievienojās uz nākošajām divām sezonām un kļuva, par neapšaubāmi svarīgu BK “Liepāja” komandas sastāvdaļu, apliecinot savu daudzpusību laukuma abos galos. To pamanīja Igaunijas smagsvars un Raimo kopā ar Meieru šajā sezonā pārstāv “Cramo” krāsas. Pie tam, komanda atrodas labā noskaņojumā, jo itin pārliecinoši Lietuvā notikušajā FIBA Eiropas kausa atlases posmā finālā pārspēja Rumānijas komandu “Krajovas SCMU” un šajā sezonā varēs piedalīties šī turnīra grupu spēlēs, kā arī pirms divām dienām sarāva gabalos Igaunijas vienību Rakveres “Tarvas” apvienotās līgas turnīrā ar rezultātu 111:65.

Mūsu komanda uz šo izbraukumu dodas praktiski nemainīgā sastāvā kā pēdējā spēlē, mājās paliekot jaunajiem Soldatenokam un Vuciņam, bet pārējie “lielās” uzvaras kaldinātāji ir ierindā. Saistošie dueļi: Šiliņš pret Meieru, Helmanis pret Raimo, un pārējie, sāksies Tallinā pulksten 19:00.

Visas spēles no Igaunijas translēs delfi.ee, kas, pagaidām, ir maksas pakalpojums un maksā 1 EUR/mēnesī un šīs dienas spēles tiešraidei vajadzētu būt šeit: https://sport.delfi.ee/artikkel/120078510/tana-delfi-tv-s-kalevcramo-laheb-kodusaalis-vastamisi-hooaega-ullatusvoiduga-alustanud-liepajaga

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *