Trešdien BK Liepāja savā laukumā uzņems Kristapu Gludīti un TalTech

12.oktobrī ceturto šīs sezonas “PafBet Latvijas – Igaunijas Līgas” turnīra spēli aizvadīs mūsējie, kas pulksten 19:00 savā laukumā uzņems Igaunijas “TalTech/Optibet”.

Pēc liepājnieku Igaunijas tūres aizvadītajā nedēļā, kad divās spēlēs izdevās tikt pie vienas skaļas uzvaras pār 2021.gada apvienotās līgas čempioniem “Kalev/Cramo” papildlaikā 94:90, un vienu zaudējumu Raplā ar 71:75 pret vietējo “Avis Utilitas”. Pieskaitot uzvaru pirmajā šīs sezonas spēlē, BK “Liepāja” ar diviem panākumiem trijos mačos pašlaik ieņem augsto 5.vietu aiz četriem perfektajiem ar 3-0 “Avis Utilitas Rapla” un “Tartu Universitātes” kā arī BC “Prometey” un “Pērnavas Ostu”, kurām divas uzvaras divās spēlēs.

Mūsu trešdienas pretinieki aizvadītajās divās spēlēs savā laukumā pie uzvarām nav tikuši, piekāpjoties 1.oktobrī mūsu nesenajiem pāridarītājiem “Utilitas Rapla” ar 83:89, bet 5.oktobrī negūstot 70 punktus spēlē “TalTech” atzina Nikolaja Mazura vadītās “Tartu Universitātes” komandas pārākumu (69:81).

“TalTech/Optibet” komandas sastāvā ir gan pieredzējušie Igaunijas basketbolisti Ēriks Kēdus (32 gadi), Tomas Rādiks (32 gadi) un Olivers Mētsalu (28 gadi), gan jaunie talanti Gregors Ilves, Rans Pehka, Karls Perners, gan divi leģionāri – gruzīns Giorgi Bargradze un latviešu basketbolists Kristaps Gludītis.

“TalTech” ir viena no piecām komandām, kura ir bez uzvarām un atrodas 14.vietā.

Mūsu komandai ir nepieciešams skatītāju atbalsts šajā svarīgajā cīņā par atgriešanos uz uzvaras taku, tāpēc aicinām atbalstīt Sa-Vējos klātienē! Biļetes uz šo spēli iegādājamas visos “Biļešu Servisa” tirdzniecības punktos un, protams, arī Liepājas Olimpiskajā centrā ikdienu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *