Mūsējie cīnās Ogrē, bet piedzīvo otro zaudējumu sezonā

Šodien, aizvadot neveiksmīgu otro ceturtdaļu, Ogrē neizdodas tikt pie uzvaras, un piedzīvots sāpīgs zaudējums ar 68:81.

Otrajā tikšanās reizē ar Latvijas klubu nākas piedzīvot zaudējumu pret BK “Ogri” un neklātienes cīņā latviešu starpā mums šobrīd 1:1 (iepriekš pārspēts “VEF”). Šajā spēlē joprojām mūsu komandā nevarēja spēlēt Arnolds Helmanis un debiju gaida arī Kristiāns Šulcs un Bogdans Kiseļovs.

Ja mača ievadā mūsu komanda bija ātra un precīza no tālās distances (pa diviem precīziem trejačiem Bērziņam un Žundam), un atrodamies nelielā vadībā (9:7, 12:11), tad uzbrukumā sekmīgāk spēlējot mājiniekiem, pirmā ceturtdaļa noslēdzas ar mūsējo deficītu (16:21).

Otrā ceturtdaļa izrādījās visnesekmīgākā liepājniekiem, jo tajā mājinieki nesamazināja uzbrukuma tempu, bet mūsējiem veiksmes īsti nebija ne uzbrukumā, ne aizsardzībā. Arī tiesneši nebija labvēlīgi liepājniekiem, jau pirmajā ceturtdaļā piešķirot divus pārkāpumus Šiliņam un vienu Vanagam, pie tam, visus trīs uzbrukumā. Pēc puslaika uz tablo 32:47. Neierasti, bet Šiliņam šajā puslaikā nav gūtu punktu. Rezultatīvākie pirmajā spēles daļā Bērziņš (12 punkti) un Žunda (8 punkti).

Trešo ceturtdaļu liepājnieki cīnās atzīstami, ar ciešu aizsardzību piespiežot kļūdīties ogrēniešiem un ļaujot izpildīt tikai sarežģītus metienus. Tikai piektās minūtes izskaņā mājinieki gūst pirmos punktus, kamēr BK “Liepāja” tikusi līdz 10 punktu deficītam (37:47). Turpinot sekmīgi spēlēt uzbrukumā Ojāram Bērziņam, pēc viņa trešā trīspunktnieka rezultāta starpība beidzot samazināta zem 10 punktiem (46:55). Trešais spēles nogrieznis noslēdzas ar Adriana Visocka-Rubeņa izcīnītu bumbu pie pretinieka groza un gūtiem diviem punktiem (48:57). Šo ceturtdaļu liepājnieki uzvarēja ar rezultātu 16:10.

Ceturtās ceturtdaļas pirmajā pusē mūsējie turpina pakaļdzīšanos un pēc Kārļa Šiliņa “2+1” gājiena starp komandām vairs tikai 6 punkti (55:61). Diemžēl, šaubīga Žundas piezīme dod mājinieku uzbrucējam Zēbergam divus soda metienus un mūsējo ofensīva tiek apturēta. Divos sekojošajos uzbrukumos mūsu komandai neizdodas tikt pie punktiem, bet ogrēnieši pievieno vēl četrus punktus un pie -12 liepājniekiem (55:67) seko minūtes pārtraukums. Lai arī kā censtos mūsu puiši, apdraudēt mājinieku uzvaru neizdodas un tiek piedzīvots sezonas otrais zaudējums ar rezultātu 68:81.

Efektīgu sniegumu pret savu bijušo komandu nodemonstrēja Ojārs Bērziņš, kuram 19 punkti, 4 atlēkušās bumbas un divas rezultatīvas piespēles. Pēc šī zaudējuma mūsu komanda ir nokritusi uz 7.vietu, bet BK “Ogre” ar tādu pašu statistiku ieņem 5.vietu.

Nākošo spēli BK “Liepāja” aizvadīs pēc 10 dienām 29.oktobrī plkst. 17:00 savā laukumā uzņemot restartēto “Tallinas Kalev/Audentes”.

BK “Liepāja”: O.A.Bērziņš 19p. (no spēles 8/15, 3p. 3/6, 4ab, 2rp), R.Birkāns 10p. (2ab, 7rp), R.D.Vanags 9p. (3p. 1/3, 7ab, 1rp, 1pb), K.Šiliņš 8p. (no 1p. 4/6, 14ab, 2rp, 1pb, 2bl), K.Žunda 8p. (3p. 2/2, 1p. 2/2, 3ab, 1pb, 1bl, 5 piez.), J.Vītols 6p. (1p. 2/2, 1ab, 1rp), F.Meinarts 6p. (1p. 2/2, 5ab, 1rp), A.Visockis-Rubenis 2p. (1ab), R.Cālītis 0p., K.Soldatenoks 0p.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *