Apdraudēt Ramirent Līgas čempionu uzvaru junioriem neizdodas

Šovakar Liepājas Olimpiskajā centrā notikušajā “Ramirent NBL” turnīra spēlē otro zaudējumu sezonā piedzīvoja mūsu juniori.

BK “Liepāja/LSSS” piekāpās esošajiem čempioniem BK “Jelgava” ar rezultātu 62:78. Vēl trīs minūtes līdz pirmā puslaika beigām starp komandām bija tikai 5 punkti (31:36), taču, iespējams, jau tad izšķirošo izrāvienu spēlē ieguva viesi, kas puslaikā devās ar itin komfortablu pārsvaru (47:33).

Otrajā puslaikā BK “Jelgava” pārsvars pieauga līdz divdesmit punktiem, un tikai spēles izskaņā jaunie liepājnieki pietuvojās (pēc Vuciņa tālmetiena 60:72), taču pēdējos punktus mačā guva viesi un pie trešās uzvaras trijās spēlēs tika jelgavnieki.

Nākošo spēli BK “Liepāja/LSSS” aizvadīs 4.novembrī Bauskā, bet Liepājā 12.novembrī pulksten 15:00, kad uzņems BK “Ķekava” komandu.

BK “Liepāja/LSSS”: K.Soldatenoks 22p. (5ab), A.Visockis-Rubenis 10p. (4rp, 3pb), A.Jurevičus 7p. (no spēles 3/3, 1ab, 1rp), R.Cālītis 6p. (2ab, 1rp), A.Vuciņš 5p. (2ab, 2rp), K.Šīmanis 4p. (1p. 4/4, 1ab), F.Meinarts 3p. (5ab, 1rp), G.Riekstiņš 3p. (3ab, 1rp), F.Nkoy-Eale 2p. (no spēles 1/1, 3ab, 1rp), E.Vizulis 0p. (10ab, 2rp, 1pb), R.Dzērve 0p. (1ab).