Piektdienas vakarā juniori Liepājā eksaminēs Ramirent NBL čempionus

28.oktobrī pulksten 18:30 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks Ramirent NBL turnīra spēle, kurā mūsu juniori uzņems BK “Jelgava”.

Vienu nedēļu iztiekot bez spēlēm šodien atsākas “Ramirent NBL” turnīrs mūsu komandai BK “Liepāja/LSSS” mājas zālē uzņemot iepriekšējās sezonas čempionus BK “Jelgava”. Rietumu grupas līderu pulkā ir abas komandas. Jelgavnieki aizvadot tikai divas spēles abās izcīnījuši uzvaras, pārspējot savā laukumā “Kandava/Anzāģe” (73:63) un “Bauska” (82:66) komandas. BK “Jelgava” ir vienīgā vienība, kas līdz šim nav piedzīvojusi zaudējumu rūgtumu. Savukārt, mūsu komanda aizvadītajās četrās spēlēs ir izcīnījusi trīs uzvaras  (75%), kas ir otrs labākais rādītājs mūsu grupā starp 11 komandām. Ar tādu pašu bilanci var lepoties “Kandava/Anzāģe”, bet pārējām vienībām uzvaru/zaudējumu bilance ir sliktāka.

BK “Jelgava” sastāvā ir ne tikai vairāki pieredzējuši basketbolisti, bet arī divi olimpiskie čempioni, kā Edgars Krūmiņš un Nauris Miezis. Pie pieredzējušiem noteikti jāpieskaita Roberts Mednis, Mārtiņš Šteinbergs, Armands Seņkāns, Kristaps Pļavnieks, Jānis Bērziņš, Uldis Feldmanis, Armands Ginters un Andris Justovičs. Justoviča brālis Gatis bija ilggadējs šīs komandas galvenais treneris, taču pirms šīs sezonas viņš pārcēlās devās “leģionāra” gaitās pievienojoties “Avis Utilitas Rapla” vienībai kā viens no treneru asistentiem. Šosezon jelgavniekus ceļā pēc titulu ved bijušais Jūrmalas kluba treneris 39 gadus vecais Mārtiņš Liepa.

Pilnīgi pretēji Zemgales klubam ir veidota mūsu komanda, kuras rindās ir tikai un vienīgi gados jaunie puiši, lielākoties, spēlētāji no Liepājas Sporta Spēļu Skolas. Četri spēlētāji individuālajā statistikā ir sasnieguši ievērojamus rādītājus: Frederikam Meinartam 20 punkti un 8ab, Kristapam Soldatenokam 13,2 punkti un 4,5ab, Raivo Cālītim 12,5 punkti un 6,7ab, bet Mārtiņam Kilupam 12 punkti un 3ab. Labākais piespēlētājs mūsu komandā ir Arturs Vuciņš, kuram 8,5 punkti un 6,5 piespēles vidēji 4 spēlēs.

Spēle Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies pulksten 18:30 un skatītājiem ieeja uz šo maču ir bez maksas. Spēles tiešraide, savukārt, pieejama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=qvlEZmmKAfg

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *