Ar Meinarta 25 punktiem uzvarai pār Bausku nepietiek

Šovakar juniori izgāž spēles sākumu un Bauskā piedzīvo trešo neveiksmi sezonā 75:97.

Uz Bausku BK “Liepāja/LSSS” devās teju optimālajā sastāvā, jo pēc nelielām veselības likstām atkal ierindā bija Raivo Cālītis, Edžus Brežinskis un Mārtiņš Kilups, bet ilgi gaidīto debiju piedzīvoja Bogdans Kiseļovs. Viņš beidzot savu debiju piedzīvoja Liepājas komandā, lai arī ne vīru komandā, kurā pirms vairāk kā 20 gadiem spēlēja viņa tētis Sergejs Kiseļovs. Bogdans pēc pievienošanās šajā vasarā mūsu komandai iedzīvojās nopietnā potītes savainojumā augusta sākumā, un tikai 4.novembrī beidzot izdevās piedalīties spēlē.

Lai arī komandas soliņš bija gana garš, tas nepalīdzēja uzbrukumā īpaši veiksmīgi spēlējošiem “Bauska” spēlētājiem, kuri jau līdz mača 5.minūtei bija guvuši 20 punktus, bet pirmo ceturtdaļu noslēdza ar lielu pārsvaru (36:15). Lai arī mūsu komanda beidzot pamodās un aizvadīja daudz labāku otro ceturtdaļu par pirmo, uzvarot to ar 19:13, puslaikā dodoties abas komandas šķīra 17 punkti (49:32). Tieši 17 punktus pirmajā spēles daļā mūsu komandas labā guva Frederiks Meinarts.

Trešā ceturtdaļa ritēja punkts punktā, mājiniekiem saglabājot padsmit punktu vadību, neļaujot liepājniekiem apdraudēt baušķenieku uzvaru. Pēc trim ceturtdaļām mājinieki vadībā ar 72:56. Lai arī 10 minūtes noslēdzošajā ceturtdaļā varēja šķist kā pietiekams laiks šī deficīta dzēšanai, tuvāk par 12 punktu deficītu mūsu komanda netika (61:73), jo “Bauska” tieši šajā brīdī veica otro svarīgo izrāvienu spēlē, iegūstot pat 26 punktu pārsvaru (87:61). Atlikušās četras spēles minūtes kļuva par formalitāti un pie trešās uzvaras piecās spēlēs tika “Bauska”, sarūpējot BK “Liepāja/LSSS” trešo zaudējumu sešos mačos.

Frederiks Meinarts apliecināja savu uzbrukuma talantu, gūstot 25 punktus un izcīnot 7 atlēkušās bumbas. Debitants Bogdans Kiseļovs atzīmējās ar trim punktiem un četrām atlēkušajām bumbām.

Nākošo spēli mūsu juniori aizvadīs 12.novembrī pulksten 15:00, kad savā laukumā uzņems šodien Rietumu grupas favorītus (BK “Jelgava”) pārspējušo BK “Ķekava”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *