Sestdien Liepājā meiteņu sezonas atklāšana

5.novembrī beidzot savu skatītāju priekšā oficiālo spēli aizvadīs SBK “Liepāja/LSSS”, kas pulksten 16:00 uzņems Klaipēdas “LCC Starptautisko Universitāti” ar brazīļu dvīņu māsām Diasām sastāvā.

Pēc vēlu iesāktās “Sieviešu Baltijas Basketbola Līgas” sezonas sākuma, kas perfekts izdevās mūsu meitenēm izbraukumā: ar 76:65 uzvara pār Šauļiem 14.oktobrī un ar 57:56 uzvara pār “Daugavpils Universitāti” 22.oktobrī. Trešā sezonas spēle būs pirmā mājas spēle šajā sezonā Rūdolfa Rozīša vadītajai SBK “Liepāja/LSSS” vienībai, kurai Liepājas Olimpiskajā centrā stāsies pretī ļoti daudznacionālā, starpsezonā ievērojami pastiprinātā Klaipēdas “LCC Starptautiskā Universitāte”.

Lietuviešu komandā pulcētas spēlētājas ar astoņu valstu pasēm, bet mums viszināmākās ir Elizabete Bulāne, kura dažas spēles aizvadīja liepājnieču rindās 2020.gada sākumā EYBL turnīrā un Brazīlijas bijušās U19 izlases spēlētājas dvīņu māsas Diasas, no kurām Maiara Pereira iepriekšējā sezonā pārstāvēja mūsu komandu, bet viņas māsa Maisa spēlēja otrajā Klaipēdas komandā “Neptunas”. Līdz šim četrās “SBBL” turnīra spēlēs mūsu pretinieces tikušas pie diviem panākumiem (ar 96:58 pār Igaunijas “Audentes” un ar 75:59 pār Daugavpils komandu), bet divi zaudējumi piedzīvoti pret “TalTech” (59:60) un “RSU” (47:88) komandām.

Sestdien mūsu dienvidu kaimiņu komandai būs pirmā spēle izbraukumā, tāpēc ceram, ka Liepājas Olimpiskais centrs nebūs īpaši “pretīmnākošs” klaipēdniecēm, pulcējot prāvu skatītāju pulku mūsu komandas atbalstam. Šajā spēlē par skatītāju izklaidi rūpēsies aktieris Armands Kaušelis, nodrošinot skatītājiem dažādus skatītāju konkursus ar vērtīgām balvām no mūsu sadarbības partneriem, tai skaitā basketbola atrakciju ar basketbola metieniem un saukļu konkursu! Skatītājiem ieeja uz šo un visām citām SBK “Liepāja/LSSS” komandas spēlēm ir bezmaksas!

Atbalstām Sa-Vējos klātienē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *