Juniori Liepājā uzņems Ķekavu, meitenes dosies uz Kauņu

Sestdien 12.novembrī pulksten 15:00 BK “Liepāja/LSSS” savā laukumā uzņems BK “Ķekava”, bet meitenes pulksten 17:00 Kauņā stāsies pretī “Aištes-LSMU”.

 

Mūsu juniori šo “Ramirent NBL” sezonu uzsāka vareni, izcīnot trīs uzvaras pirmajās četrās spēlēs, bet pēdējās divās spēlēs piedzīvotas divas neveiksmes pret BK “Jelgava” mājās (62:78) un pret “Bauska” izbraukumā (75:95). Šobrīd ar neitrālo 3/3 bilanci liepājnieki atrodas 7.vietā, bet šīsdienas pretinieki BK “Ķekava” ieņem augsto 2.vietu Rietumu grupā ar pieciem panākumiem septiņās spēlēs.

Ķekavnieki ir ne tikai ļoti veiksmīgi iesākuši šo sezonu kā vienīgajai Rietumu grupas komandai tiekot pie 5 uzvarām, bet arī vienīgie, kas sarūpējuši zaudējumu pagājušās sezonas “Ramirent NBL” čempioniem BK “Jelgava” (4.novembrī Jelgavā 85:84). BK “Ķekava” līderi ir iepriekš LBL 1.līgā pieredzi guvušie basketbolisti: Eduards Avotiņš (24,43 punkti), Dāvis Klegeris (20,3 punkti), Elvijs Mičulis (15,14 punkti un 9,8 atlēkušās bumbas), Edgars Štelmahers (10 punkti) un vienu sezonā Liepājā aizvadījušais Marts Ričards Ozolinkevičs (15,75 punkti).

Mūsu komandas līderiem šodien būs nopietni jāpiepūlās, lai pārspētu spēcīgo BK “Ķekava”. Šajā sezonā rezultatīvākie BK “Liepāja/LSSS” rindās ir Frederiks Meinarts (17,6 punkti + 5,6 atlēkušās bumbas), Kristaps Soldatenoks (13,5 punkti), Raivo Cālītis (12 punkti), Mārtiņš Kilups (10,75 punkti), savukārt, labākais spēles organizētājs ir Arturs Vuciņš, kuram 7,33 punkti un 5,6 rezultatīvas piespēles.

Divas stundas vēlāk Kauņā sezonas 5.spēli aizvadīs SBK “Liepāja/LSSS”, kas jau ceturto reizi spēkosies ar kādu Lietuvas komandu. Sezonas ievadā liepājnieces Šauļos bija pārākas pār “Šiauliai-Vilmers” (76:65), bet pēdējās nedēļas laikā divreiz Liepājā tika uzņemtas Klaipēdas komandas, piekāpjoties abām: pret “LCC Starptautisko Universitāti” 68:69, bet pret “Neptunas” 55:90. Bet kā vienīgā Latvijas komanda ar kuru šajā sezonā ir tikusies mūsu komanda ir “Daugavpils Universitāte”, kuru izdevās pārspēt izbraukumā 57:56.

Dalīti 5.vietā esošā Kauņas “Aištes-LSMU” piecās spēlēs izcīnījušas trīs uzvaras (107:57 pār Tallinas “Audentes”, 83:56 pār “Daugavpils Universitāti” un pār Rīgas “BJBS” 71:40), kā arī piedzīvojusi divus zaudējumus (pret “RSU” 65:68 un pret Igaunijas “TalTech” 70:74).

Spēle noteikti būs grūta, ņemot vērā, ka mūsu komandā ir veselības problēmas divām spēlētājām, kuras darbojas tiešā groza tuvumā (Deina Minajeva un Raivita Koreņika), bet pēc vienas spēles izlaišanas potītes savainojuma dēļ savai komandai centīsies palīdzēt Daniela Grigorjeva.

Tiešraide pulksten 17:00 no Kauņas būs pieejama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=EERe5SMo7qo

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *