Igaunijā otrā spēle divās dienās – šodien pretiniekos Viimsi

Otrā Igaunijas tūre piektdienas vakarā sākās ļoti neveiksmīgi, Rakverē piedzīvots zaudējums pret turnīra pastarīti “Tarvas”. Šodien pulksten 17:00 iepriekšējās sezonas finālisti “Viimsi/Sportland”.

Šajā sezonā jāsacenšas pret deviņiem Igaunijas basketbola klubiem, tāpēc bieži tiek veidotas sapārotās spēles, aizvadot divus mačus divās dienās. Ja no pirmā šāda izbrauciena izdevās atvest vienu uzvaru divās spēlēs, sarūpējot patīkamu pārsteigumu uzvarot “Kalev/Cramo”, bet zaudējot “Avis Utilitas/Rapla”, tad 18.novembrī sākot otro izbraukumu Igaunijā neizdevās sākt uz pozitīvas nots. Pirmā uzvara mājiniekiem BC “Tarvas” pār mūsu komandu noteikti ir sava veida pārsteigums.

Šodien Tallinas piepilsētā Vīmsī pretiniekos 6.pozīcijā esošā “Viimsi/Sportland”, kuri astoņās spēlēs tikuši pie piecām uzvarām, un piedzīvojuši trīs zaudējumus. “Viimsi/Sportland” uzvarēto komandu sarakstā ir “Latvijas Universitāte”, BK “Ogre”, “Valmiera Glass/ViA” un arī mūsu komandas uzvarētās Tallinas komandas “Kalev/Audentes” un “Kalev/Cramo”, bet zaudējumi sakrājušies pret ”Pērnavas Ostu” (86:87), “Tartu Universitāti” (76:87) un “Avis Utilitas Rapla” (72:77).

Pēdējās divās spēlēs “Viimsi” izcīnījušas divas uzvaras (pār Ogri un Latvijas Universitāti), turpretī, BK “Liepāja” ir divu zaudējumu sērija (pret Prometey un Tarvas). Jācer, ka šodien izdosies atgriezties uz uzvaras takas un arī šoreiz no Igaunijas atvest vienu uzvaru.

Spēli translēs delfi.ee, kas ir maksas pakalpojums: https://sport.delfi.ee/artikkel/120101148/tana-delfi-tv-s-viimsisportland-votab-vastu-liepaja

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *